comScore

Galatasaray Galatasaray

Beşiktaş, Galatasaray maçına hangi 11'le çıkacak?

22 Eylül 2016, Perşembe 19:31
Beşiktaş, Galatasaray maçına hangi 11'le çıkacak?

Cumartesi günkü Beşiktaş - Galatasaray derbisinde siyah beyazlılar hangi 11'le sahaya çıkacak...

FutbolArena Röportaj - Şenol Güneş, Beşiktaş - Galatasaray maçı öncesinde nasıl bir ilk 11 tercih edecek. Daha önce Süper Lig'de ve Şampiyonlar Ligi'nde rotasyona giden tecrübeli hoca Galatasaray maçına hangi kadro ile çıkacak.

Muhabirimiz Aydın Cingöz bu soruyu Sabah Gazetesi Beşiktaş muhabiri Fatih Doğan'a sordu.
"İLK 11'İN 10'U BELLİ"

Fatih Doğan: Öncelikle tahmini 11 sayalım. Ben 10 kişinin netleştiğini düşünüyorum ama sadece bir kişide belirsizlik var. Kalede Tolga oynayacak görünüyor. Bugüne kadar bir maç Fabri, bir maç Tolga oynamıştı. Derbide kaptan olarak Tolga'nın oynaması bekleniyor. Geri dörtlü net olarak sağda Gökhan Gönül stoperde Marcelo ve Tosic sol bekte de Caner dörtlüsü olacak. Burada Caner ve Gökhan Gönül'ün derbi tecrübesinin yüksek olması da önemli.

Önlerinde Atiba ve Gökhan İnler, sağda Quaresma, 10 numarada Talisca solda Olcay ve ileride de Cenk... Muhtemel 11 bu görünüyor.

OĞUZHAN OYNARSA 4-3-3

Bu 11'de bir kişi çıkabilir ve Oğuzhan'a yer açılabilir. Oğuzhan'a yer açılırsa, 4-2-3-1 sistemi 4-3-3'e dönebilir. Bununla ilgili detaylar tam olarak bize ulaşmadı ama hoca Oğuzhan'a yer açmak için belki Quaresma'yı veya belki de Olcay'ı dinlendirecek ve orta üçlüyü Atiba - Gökhan - Oğuzhan ile kurup hücum üçlüsünde de Talisca - Olcay ve Cenk veya Talisca - Quaresma ve Cenk tercihleri yapacak.

 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.