comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a A Spor'dan Süt Kupası tepkisi

06 Şubat 2017, Pazartesi 01:12
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a A Spor'dan Süt Kupası tepkisi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Fenerbahçe maçının ardından Ziraat Türkiye Kupası'ndan elenmelerinin önemsiz ve bunun "Süt Kupası." olduğu yönündeki açıklamasına A Spor'dan tepki geldi. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın, Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe'ye kaybedilen maçın ardından kupa hakkında "Çok önemli değil. Bu Süt Kupası. Biz lige ve şampiyonluğa odaklandık ve 3. yıldızı takacağız." sözlerine A Spor'da Serkan Korkmaz'dan tepki geldi. 
 

A Spor'dan Fikret Orman'da Süt Kupası tepkisi


Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin ardından siyah beyazlıların başkanı Fikret Orman'ın kupa hakkında "Çok önemli deği. Bu Süt kupası." sözlerine A Spor'da Serkan Sorkmaz'dan tepki geldi. 

Serkan Korkmaz, ""Süt Kupası en son 1985-86 yılında Süt Kupası adıyla oynandı. İngiltere Lig Kupası'nın o dönemki adıydı. Dünyanın en önemli kupalarından birisidir. Fikret Orman'ın bu ifadesiyle Ziraat Türkiye Kupası'nı ciddiye aldığını ve ona övgü içeren sözler söylediğini düşünüyoruz." diye konuştu. 
FİKRET ORMAN NELER SÖYLEMİŞTİ?

Beşiktaş Başkanı Firket Orman ise maçın ardından son derece kısa konuştu. Orman, "Çok önemli değil. Bu Süt Kupası. Tosic'in yaptığı yanlış. Hakemi konuşmayacağım. Herkes kazasız, belasız evine gitsin yeterli. Çok da bizim açımızdan önemli değil. Ligde lider olarak yolumuza devam ediyoruz. 3. yıldızı takacağız." ifadelerini kullandı. 

Maçta gereksiz bir gerginliğin yaşandığını vurgulayan Orman, "Demeçler ve her şey maçı çok gerdi. Futbol sahada oynanan bir oyun ve yöneticilerin bunu germesi doğru değil. Oyuncular da gerildi ve gereksiz bir gerginlik oldu." diye konuştu.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)