comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Eto'o transferini bitirmek için Antalya'ya gidiyor

05 Ocak 2017, Perşembe 01:05
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Eto'o transferini bitirmek için Antalya'ya gidiyor

Beşiktaş kulübü başkanı Fikret Orman, Samuel Eto'o transferini bitirmek için harekete geçiyor. Eto'o'nun Beşiktaş'a transferinde neler oluyor? Eto'o Beşiktaş'ta mı ve Antalyaspor'dan ayrılacak mı? gibi soruların cevaplarına haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ın sezon başından bu yana kadrosuna katmak istediği Samuel Eto'o transferinde siyah beyazlıların ısrarı sürüyor. 

Mario Gomez'in ayrılmasından sonra Aboubakar'dan beklenen verimi alamayan siyah beyazlı yönetim Eto'o transferini bitirmek üzere Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ile görüşme yapacak. 


Eto'o' Beşiktaş'a geliyor mu?


Beşiktaş'ın sezon başında Antalyaspor ile yaptığı görüşmelerden olumsuz sonuç almasının ardından ara transfer döneminde yeniden gündemine aldığı Eto'o konusunda başkan Fikret Orman, Antalya'ya giderek başkan Ali Şafak Öztürk ile bir araya gelecek. 
ETO'O DA GÖRÜŞMEDE 

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ile yapacağı görüşmede Samuel Eto'o'nun da olabileceği belirtildi. Daha önce Beşiktaş'a gelmek istediğini söyleyen Kamerunlu golcünün pazarlığı hakkında Beşiktaş'ın teklifi Ömer Şişmanoğlu + para yönünde olacak. 

MENAJERİ BU AKŞAM ANTALYA'DA!

Samuel Eto'o'nun menajeri Wilfried'in bu akşam Antalya'ya gelerek kampı ziyaret edeceği ve yetkililerle görüşeceği öğrenildi. Öte yandan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da yarın Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ile bir araya gelerek bu transferi görüşecekler. Antalyaspor'da alacağı olan Kamerunlu futbolcunun da bu görüşmede yer alabileceği gelen haberler arasında. 
 

Antalyaspor Samuel Eto'o'ya karşılık Necip ve Kerim Frei'ı istedi


Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın da basına daha önce yaptığı açıklamalarda Eto'o transferinin bir an önce belirginliğe kavuşması gerektiğini söylerken, Beşiktaş'tan istediği Kerim Frei ve Necip Uysal kırmızı beyazlılara gitmeyi kabul etmedi. 


Antalyaspor'da Eto'o'nun maaşı ve alacağı


Sezon başından bu yana Beşiktaş'a gelmek istediğini söyleyen Samuel Eto'o'nun Antalyaspor kulübünde içeride epey alacağı olduğu öğrenilirken, buna göre Beşiktaş'ın Antalyaspor'a ödeyeceği bonservis miktarının da çok fazla olmayacağı gelen haberler arasında. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)