comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş, Antalyaspor ve Osmanlıspor'dan teröre karşı birlik çağrısı

06 Ocak 2017, Cuma 18:11
Beşiktaş, Antalyaspor ve Osmanlıspor'dan teröre karşı birlik çağrısı

Antalya'da kamp yapan Beşiktaş, Antalyaspor ve Osmanlıspor kulüpleri siyah beyazlıların 17:45'teki antrenmanı öncesinde sahanın ortasında Türk bayrağı altında fotoğraf çektirerek birlik, beraberlik mesajı verdi. 

FutbolArena - Saat 17:45'de Beşiktaşın antrenman yaptığı sahada Beşiktaş, Antalyaspor ve Osmanlıspor takımları başkanların da katılımı ile, birlik ve beraberlik mesajı verme adına, hep beraber fotoğraf çekimi yapıldı. 

Fotoğraf çekiminin ardından Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Osmanlıspor Başkanı Ahmet Gökçek açıklamalarda bulundu. 
FİKRET ORMAN: "DOĞAÇLAMA BİR FİKİR OLDU"

"Yemek yiyorduk beraber. Orada karar verdik. Bütün herkese moralsiz bir ülkede yaşamak durumunda bırakıyorlar. Doğaçlama bir fikir ortaya çıktı. Antrenman sahamız yan yana. Kalplerimiz yan yana. Bayrağımız bir. Cennet gibi bir ülkedeyiz. Biz bu ülkede yaşamaktan çok mutluyuz. Bu kadar güzel bir ülkenin vatandaşı olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Bu ülkenin huzurunu bozmak isteyenlere müsade etmeyeceğiz. İnsanların moralini dik tutabilmeye çalışıyoruz."

AHMET GÖKÇEK: "BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ."

"Bir nebze de olsa burada mesaj vermeye çalışıyoruz. Biz aslında camianın içerisinde hep böyleyiz. Biz dostuz, kardeşiz. Hep beraber diyaloglarımız sürüyor. Bizim dostluğumuzu siz basının pekiştirmesi gerekiyor. Dediğim gibi biz güzel mesajlar vermeye devam edeceğiz. Bu millet ve bayrak bizim. Bugün de ufacık da olsa vatandaşımıza moral verebilmek için ufak bir organizasyon yaptık. Başkanımıza sizler önünde teşekkür ediyorum, bizleri kırmadı ve böyle bir organizasyon gerçekleştirdik. 
 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)