comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Antalyaspor Eto'o gerginliğine Erman Toroğlu'ndan tepki

08 Ocak 2017, Pazar 23:04
Beşiktaş - Antalyaspor Eto'o gerginliğine Erman Toroğlu'ndan tepki

Beşiktaş ile Antalyaspor arasındaki Samuel Eto'o gerginliği hakkında konuşan Erman Toroğlu siyah beyazlıların transfer politikasını eleştirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş ile Antalyaspor arasında yaşanan Samuel Eto'o gerginliğine spor kamuoyundan farklı yorumlar gelmeye devam ediyor. 

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün, Beşiktaş'a cevap vermeden Samuel Eto'o'yu satmayacaklarını yeni tesislerin açılışında açıklamasına siyah beyazlı cepheden tepki gelirken, eski Fenerbahçeli futbolcu İlker Yağcıoğlu da bu konu hakkında Beşiktaş'ın haklı olduğunu vurguladı. 
A Spor'da konuşan İlker Yağcıoğlu, "Şimdi orada Beşiktaş Başkanı ve teknik direktörünü davet etmişin. En azından önceden haber vermeleri gerekiyordu. Ben de biraz bu işin şov amaçlı olduğunu düşünüyordum. Beşiktaş'ın serzenişini haklı buluyorum." diye konuştu. 

ERMAN TOROĞLU'NDAN FARKLI TEPKİ!

Erman Toroğlu ise Antalyaspor ile Beşiktaş arasındaki Eto'o gerginliği hakkında siyah beyazlıların transfer politikasını eleştirdi. Toroğlu, "Mitrovic'e 4.2 milyon euro vereceğine oradan kıs da Eto'o için Antalyaspor ne istiyorsa onu ver. Burada sen hata yapıyorsun. Antalyaspor'u kamuoyunun önüne atıyorsun. Mitrovic denen adama biraz daha az para verip Eto'o için Antalyaspor'un istediği şartlar sunsaydın, hiç bunlar olmazdı." diye konuştu. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)