comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş 5-1 Konyaspor Şenol Güneş maç sonrası neler söyledi?

30 Ocak 2017, Pazartesi 23:21
Beşiktaş 5-1 Konyaspor Şenol Güneş maç sonrası neler söyledi?

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Konyaspor maçının ardından takımın performansını değerlendirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Atiker Konyaspor maçının ardından yayıncı kuruluşa konuştu. 

"GAYET İYİYDİK"
"Zor bir rakiple oynadık. Uyumlu bir takımla oynadık. Alanı daraltarak, yardımlaşarak oynadıklarını biliyoruz. Biz bunlara hazırdık ve sahada iyi uyguladık. Hem rakibe baskı yaptık, kanatlarını kapatmaya çalıştık. Hücumda da oyunu genişlettik. Hem hücum, hem de savunmada gayet iyiydik. Bu da skoru getirdi."

"2-0'DAN SONRA EKSİKLERİMİZ VARDI"

"2-0'dan sonra biraz panikledik. Basit top kayıpları yaptık. O eksikliğimizdi. İkinci yarının başında savunmada durmak istedik biraz ve çıktığımızda 3. golü bulduk. Ancak yine aynı hatalar yüzünden golü yedik. Oyunun tamamında ise hakimdik. Hücum ve savunmada iyi pres yaptık. Oyunu yönetme konusunda bütün oyuncularımız iyi niyetliydi. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum ve seyircilerimize teşekkür ediyorum.

"CENK ÇOK İYİYDİ"

"Cenk'in performansı çok iyiydi. O kadar kalabalık arasında dönüp vurması önemliydi. Cenk hareketli ve koştuğu zaman daha iyi olacaktır. O konuda mesafe alacaktır."


Şenol Güneş'ten Aziz Yıldırım açıklaması


Tecrübeli teknik adam Aziz Yıldırım'ın Divan Kurulu toplantısında yaptığı açıklamaların sorulması üzerine de konuşurken şunları söyledi:

"Ayrıştırıcı şeyler konuşmayacağım. Hiçbir başkana olumsuz tezahüratlar olmasın. Trabzonspor'un başarılı olmasını, Trabzon şehrinin ekonomik ve sosyal sıkıntıları olmamasını isterim. Verilmeyen penaltı pozisyonunda penaltı olduğunu düşünmüyorum. 3 maçtır hakemlerin bizim lehimize olduğunu görmedim. Hakem eleştirilerine saygı duyuyorum. Alanya, Osmanlı ve bu maçta bizim hak etmediğimize inanıyorlarsa saygı duyuyorum."
 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)