comScore

Behzat Ç başlıyor mu? Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç'de olacak mı? Behzat Ç hangi kanalda yayınlanacak?

15 Mart 2019, Cuma 15:21
Behzat Ç başlıyor mu? Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç'de olacak mı? Behzat Ç hangi kanalda yayınlanacak?

Behzat Ç yeniden mi yayınlanıyor? Behzat Ç başlıyor mu? Behzat Ç hangi kanalda yayınlanacak? Tüm bu sorularınızın yanıtı haberimizde.

Bir dönemin efsane dizileri arasında yer alan Behzat Ç dizisi yeniden başlıyor. Benzat Ç dizisinde hayalet karakterini canlandıran İnan Konuk sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Behzat Ç hayranlarını heyecanlandırdı. Yapılan bu paylaşım sonrasında internet ortamında Behzat Ç yeniden mi başlıyor? sorularını akıllara getirdi. 


Behzat Ç müjdesi! Yeniden mi başlıyor?


Yayınlandığı döneme damga vuran ve büyük bir beğeni kazanan Behza Ç dizisi yeniden mi çekiliyor? Daha önce disize rol almış olan İnan Konuk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile gündeme oturdu. Peki kadroda kimler olacak? Behzat Ç hagi kanalda yayınlanacak? Detaylar haberimizde.


Behzat Ç hangi kanalda olacak?


Behzat Ç karakterine can veren Erdal Beşikçioğlu'nun yeni projede yer almasına kesin gözü ile bakılıyor. Harun karakterini canlandıran Fatih Artman'ın da dizide yeniden rol alacağı belirtildi. Yeniden yayınlanacak olan Behza Ç dizisinde asıl bomba ise yayınlanacağı platform oldu.

Behzat Ç yeni internet platformu Netflix üzerinde yayınlanacak. Behzat Ç yapımcıları geçtiğimiz günlerde yapılan görüşme ile internet plafrormu olan Netflix ile sözleşme imzalamıştı. Behzat Ç'nin ne zaman başlayacağı ve çekimlerin ne zaman start alacağı ise yakın zamanda Netflix'ten resmi bir açıklama ile duyurulacak.
 

Netflix izlemek için tıklayın

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.