comScore

Galatasaray Galatasaray

Bedri Baykam'dan Galatasaray'a gönderme - Süper Lig Haberleri

09 Mayıs 2016, Pazartesi 10:32
Bedri Baykam'dan Galatasaray'a gönderme - Süper Lig Haberleri

Fenerbahçe taraftarı olan ünlü ressam Bedri Baykam, Galatasaray'a sosyal medya üzerinden göndermede bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'in 32. haftasında Galatasaray'ın Beşiktaş'a 1-0 mağlup olduğu maç öncesi Fenerbahçe Üyesi olan ünlü ressam Bedri Baykam sosyal medya hesabından olay yaratan bir paylaşım yaptı.
 

Bedri Baykam'dan Galatasaray'a gönderme


Sarı kırmızılı yönetimin Fenerbahçe derbisinde prim uygulaması yapıp, Beşiktaş maçında yapmamasını elektiren Bedri Baykam, "Fenerbahçe maçına 100.000 TL prim koyan Galatasaray yönetimi,bugünkü Beşiktaş maçına 1TL prim koymamış!Hayret bir şey!Bilmem anlayabildik mi. Her ne kadar Galatasaray Yönetimi prim vermeme mesajını dayattıysa da,umuyorum Galatasaraylı futbolcular çıkıp sporun ve formalarının hakkını vererek oynar!" dedi.
 
269528-haber

Maç sırasında da paylaşımlarına devam eden Baykam, "Galatasaraylı futbolcular derbide ilk devrenin yarısı bitti, gerçekten şimdilik harbi başabaş oynuyorlar, bravo. Galatasaray bence gücü neyse o kadar oynadı. 2. yarı gol 25 dakika geliyorum dedi. Sahaya seyirci girmişken atılan gol sayılmamalı. Ama bu yönetim yakışmıyor. Beşiktaş'ın golünün geçerli sayılmasına ikna oldum, sahada adam olsa bile. Hakem Kalkavan %85-90 maçı sorunsuz yönetti bravo. 2. yarı Beşiktaş haketti!" ifadelerini kullandı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!