comScore

Bedelli Askerlik yaşı kaç olacak? Bedelli Askerlik 24 yaş mı, 26 yaş mı olacak? (Bedelli Askerlik kaç para?)

02 Temmuz 2018, Pazartesi 16:54
Bedelli Askerlik yaşı kaç olacak? Bedelli Askerlik 24 yaş mı, 26 yaş mı olacak? (Bedelli Askerlik kaç para?)

Bedelli Askerlik yaşı kaç olacak? Bedelli Askerlik kaç yaşında yapılacak? Bedelli Askerlik için çıkarılacak yasada yaş sınırının ne oalcağı merak ediliyor. Twitter'da Bedelli Askerlik Yaşı Ne Olmalı şeklinde kampnaya başlatıldı. Bedelli Askerlik yaşıyla ilgili son gelişmeler neler? Bedelli Askerlik parası ne kadar olacak? Son dakika Bedelli Askerlik haberleri burada.

Bedelli Askerlik yaşı kaç olacak? Son dakika Bedelli Askerlik haberleri arasında Bedelli Askerlik yaş sınırının 24 mü yoksa 26 mı olacağı merak ediliyor. Hükümet tarafından Bedelli Askerlik yaş sınırıyla ilgili son gelen haberler neler? Bedelli Askerlik yaş sınırı ne olmalı şeklinde Twitter kampanyası başlatılırken, vatandaşlar 24 yaşına kadar Bedelli Askerlik yapılmasını istiyor. Peki Bedelli Askerlik yaşı kaç olacak? Bedelli Askerlik ne kadara yapılacak? Bedelli Askerlik parası ne olacak gibi soruların yanıtları haberimizde. 
 

2018 Bedelli Askerlik haberlerinde son dakika (Bedelli Askerlik yaşı açıklandı mı?


Bedelli Askerlik konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Bedelli Askerlik yaşının ne olacağı merak ediliyordu. Hükümet cephesinden yaş sınırıyla ilgili henüz net bir açıklama yapılmadı. Bedelli Askerlik yaşı sınırını bekleyenler Twitter'da etiket açarak ülke gündeminde 1 numaraya bu konuyu taşıdı. Bedelli Askerlik için yaş sınırının 24 olmasını isteyenlerin sayısı oldukça fazla görülüyor. Öte yandan kulislerde yer alan iddialara göre yaş sınırının 26 olacağı öne sürülüyor.
 

Bedelli Askerlik parası ne kadar? 2018 Bedelli Askerlik kaç lira olacak?


Bedelli Askerlik konusunda vatandaşların en çok merak ettiği konulardan diğeri de Bedelli Askerlik parasının ne kadar olacağıydı. 2011 senesinde 30 bin lira, 2014 senesinde 18 bin lira olarak açıklanmıştı. Şimdi bu iki rakamın ortasında olması bekleniyor yani 2018 bedelli askerlik tutarı olarak 20 - 25 bin lira olması ön görülüyor.

BEDELLİ ASKERLİK MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"