comScore

Bedelli Askerlik yaşı için flaş açıklama! Mehmet Muş konuştu (Bedelli Askerlik yaşı ve parası 2018)

09 Temmuz 2018, Pazartesi 10:24
Bedelli Askerlik yaşı için flaş açıklama! Mehmet Muş konuştu (Bedelli Askerlik yaşı ve parası 2018)

Bedelli Askerlik yaş sınırı ve parası merak ediliyor. AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş Bedelli Askerlik yaşı ve parası hakkında açıklamalarda bulundu. Bedelli Askerlik yaşı ne olacak? Bedelli Askerlik yaş sınırı 2018, Bedelli Askerlik parası ne kadar, Bedelli Askerlik ücretleri belli oldu mu sorularının yanıtları haberimizde.

Bedelli Askerlik yaşı belli oldu mu? Bedelli Askerlik yaş sınırı 2018 ne olacak? Bedelli Askerlik parası açıklandı mı? Bedelli Askerlik ne zaman çıkacak? Bedelli Askerlik için Meclis'in açılması beklenirken AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş'tan konuyla ilgili bir açıklama geldi. Bedelli Askerlik ne zaman çıkacak, Bedelli Askerlik parası ne, Bedelli Askerlik yaşı 2018, Bedelli Askerlik yaş sınırı ve parası gibi soruların yanıtlarını sizlere hazırladık. 
 

2018 Bedelli Askerlik son dakika haberleri (Mehmet Muş Bedelli Askerlik açıklaması)


Bedelli Askerlik konusuyla ilgili AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş şu açıklamalarda bulundu: 

"Meclis, otomatik hareket eden bir yapıda değil. Yani şu tarihte açılacak kapılacak diye bir durum söz konusu değil. Biz bunu grup önerileriyle çalışma takvimini değiştirebiliyoruz ki geçmişte de böyle oldu. Toplumlun önceliklendirdiği ihtiyaç duyduğu alanlardaki aciliyet ve zarurete göre Meclis'in çalışma tarihleri değişebilir."
BEDELLİ ASKERLİK MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN >>
 

Bedelli Askerlik parası ne kadar? 2018 Bedelli Askerlik kaç lira olacak?


Bedelli Askerlik konusunda vatandaşların en çok merak ettiği konulardan diğeri de Bedelli Askerlik parasının ne kadar olacağıydı. 2011 senesinde 30 bin lira, 2014 senesinde 18 bin lira olarak açıklanmıştı. Şimdi bu iki rakamın ortasında olması bekleniyor yani 2018 bedelli askerlik tutarı olarak 20 - 25 bin lira olması ön görülüyor.


 

Bedelli Askerlik yaş sınırı ne olacak? Bedelli Askerlik yaşı 2018


Bedelli Askerlik konusunda yaş sınırının ne olacağı merak ediliyor. Bedelli Askerlik bekleyen vatandaşlar yaş sınırının 25'e kadar düşürülmesi yönünde sosyal medyada kampanya başlattı. Bedelli Askerlik için hükümetin belirleyeceği yaş sınrıının 26-28 olabileceği iddia ediliyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"