comScore

Bedelli Askerlik yaş sınırı kaç? Bedelli Askerlik 2018 yaş sınırı - Bedelli Askerlik kaç lira? Bedelli Askerlik 2018 ücreti ne kadar?

12 Haziran 2018, Salı 15:24
Bedelli Askerlik yaş sınırı kaç? Bedelli Askerlik 2018 yaş sınırı - Bedelli Askerlik kaç lira? Bedelli Askerlik 2018 ücreti ne kadar?

Bedelli Askerlik 2018 gelişmelerini merak edenler için Bedelli Askerlik  son dakika açıklaması geldi. Bedelli Askerlik yaş sınırı ve Bedelli Askerlik ücretini merak edenler için Bedelli Askerlik 2018 gelişmelerini haberimizde derledik. 

Bedelli Askerlik 2018 son dakika açıklaması gelmesinin ardından Bedelli Askerlik bekleyen milyonlarca genç Bedelli Askerlik ne zaman çıkacak? sorusuna yanıt ararken, bununla birlikte Bedelli Askerlik 2018 yaş sınırı ne olacak? diye merak etmeye de başladı. Bedelli Askerlik'e dair merak ettikleriniz, 2018 Bedelli Askerlik gelişmeleri ve Bedelli Askerlik kaç lira olacak? Bedelli Askerlik ücreti ne kadar olacak? sorularına haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Bedelli Askerlik bekleyen milyonlarca genç için Bedelli Askerlik açıklaması yaptı. Nurettin Canikli yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanımız, başkomutanımız son noktayı koydu. Seçim sonrasında konuşulacak, gündeme gelecek, bunu söyleyebiliriz. Bu konuda herhangi bir çalışmamız bulunmuyor." ifadelerini kullandı. 
Bu gelişmenin ardından Bedelli Askerlik yaşı sınırı 2018 ne olacak? Bedelli Askerlik 2018 ücreti ne kadar olacak? ve Bedelli Askerlik kaç lira olacak? sorularına yanıt arayan insanlar için son dakika Bedelli Askerlik gelişmelerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Bedelli Askerlik yaş sınırı belli oldu mu? Bedelli Askerlik parası ne kadar? (2018 Bedelli kaç TL?)


Bedelli Askerlik için yaş sınırı ve kaç lira olacağı soruları sık sorulmaya başlandı. Hükümetten gelen Bedelli Askerlik müjdesinin ardından kimlerin bedelli askerlik yasasından faydalanacağı merak ediliyordu. Haberlere göre Bedelli Askerlik yaşı 28 olacak. Fakat bu konuda Bedelli Askerlik isteyen vatandaşların birçoğu yaş sınırının 25'e düşürülmesi yönünde taleplerini dile getiriyor. 

Bedelli Askerlik parasının ne kadar olacağı da en çok konuşulan konuların başında geliyor. Bedelli Askerlik için şu anda konuşulan rakamlar 20 bin TL. Bedelli Askerlik yapmak isteyen vatandaşların belirtilecek yaş sınırına uyması ve 20 bin TL ödemesi durumunda yasadan faydalanabileceği belirtiliyor.


 

Bedelli Askerliği kimler yapabiir? Bedelli Askerlik şartları 2018


18 yaşını doldurmuş, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmasına rağmen minimum 3 sene yurtdışında çalışmış erkekler 21 gün süreyle bedelli askerlik yaparak vatan borcunu “hizmeti” tamamlayabilirler. Buna kısaca “dahte” denir. “Anlamı dövizle askerlik hizmetine tabi olan erler” şeklindedir.

BEDELLİ ASKERLİK MESAJLARI

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.