comScore

Bedelli Askerlik ne zaman çıkacak? Son dakika gelişmesi (29 Mart 2018 Perşembe)

29 Mart 2018, Perşembe 11:53

Bedelli Askerlik'in ne zaman çıkacağını merak eden vatandaşlar bu konuda sosyal medyada bir kez daha kampanya başlattı. Bedelli Askerlik çıktı mı, çıkacak mı? sorusunun cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Bedelli Askerlik çıktı mı? Bedelli Askerlik ne zaman çıkacak? Uzun dönemdir milyonlarca vatandaşın merakla beklediği Bedelli Askerlik ne zaman çıkacak? sorusunun cevabını merak edenler için haberimizin devamında tüm ayrıntıları sizler için derledik. Afrin'de düzenlenen Zeytin Dalı Operasyonu'nun ardından Bedelli Askerlik'in çıkıp çıkmayacağı konusunda belirsizlik veya olumsuzluk olduğu yönündeki gelişmeler şu şekilde:


Bedelli Askerlik son dakika haberleri (29 Mart 2018 Perşembe)


Askerlik çağına gelen ancak çeşitli sebeplerden ötürü bu görevi yerine getirmede sorun yaşayan gençler için çıkartılan bedelli askerlik yasasından bu güne kadar yaklaşık 400 bin kişi faydalandı. Hükümet tarafından belirli aralıklarla bedelli askerlik konusunda açıklamalar geliyor ancak, yapılan açıklamalarda net olarak kullanılan ifade hükümet gündeminde bedelli askerlik konusu yoktur yer alıyor. Hatırlanacağı üzere son olarak Başbakan Binali Yıldırım, bedelli askerlikle ilgili daha önce yaptığı açıklamada "Bedelli Akserlik şu anda gündemimize yok." ifadelerini kullanmıştı. 

SOSYAL MEDYADA KAMPANYA BAŞLATTILAR
Öte yandan Bedelli Askerlik bekleyen milyonlarca vatandaş sosyal medyada daha önce olduğu gibi yeniden kampanya başlattı. Bedelli Askerlik ne zaman çıktı? Bedelli Askerlik ne zaman çıkacak? sorularının cevaplarını birbirlerine soran vatandaşlar sosyal medyada twitter üzerinden şu sözleri paylaşmaya başladı:


 

Bedelli askerlik nasıl yapılır? 


Türkiye'de genel zorunlu askerlik hizmetine ek olarak 90'lı yıllardan başlayan yeni ek geçici kanunlar vasıtasıyla bedelli askerlik yapmak da mümkün hale geldi. Bedelli askerliğin temel mantığı zorunlu askerlik yapma yükümlülüğü taşıyanların bu hizmetin süresini kısaltmak amacıyla nakit bedel ödemesidir. İki farklı bedelli askerlik vardır: 18 yaş ve üzerinde olup Türk vatandaşı olmasına rağmen en az 3 yıl yurt dışında çalışmış erkekler 21 günlük bedelli askerlik yaparak bu hizmeti tamamlayabilirler. Buna "dahte" yani "dövizle askerlik hizmetine tabi olan erler" denir.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
\"Altın
Altın ne kadar oldu? Çeyrek ne kadar oldu? Altın fiyatlarında bugün (15 Ağustos altın ve çeyrek fiyatları)
\"Rui
Rui Vitoria: \"Fenerbahçe karşısında turu hak ettik\"
", "bedelli-askerlik-ne-zaman-cikacak-son-dakika-gelismesi-29-mart-2018-persembe-345073h/", "29 Mart 2018, Perşembe 11:53", "1", "", ""];hbr[1] = [356203, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/metro_sok_indirim_1531_agustos_metro_indirimli_urunler_katalogufa.jpg", "Metro şok indirim 15-31 Ağustos (Metro indirimli ürünler kataloğu)", "Metro mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizi takip edebilirsiniz. Metro indirimleri, Metro market kampanyaları, Metro indirim kataloğu, Metro fırsat ürünleri gibi aramaların sonucunda Metro marketlerde hangi ürünlerin indirimde olup olmadığını haberimizden takip edebilirsiniz.", "
Metro indirimleri burada! Metro 15 Ağustos indirim kampanyaları için haberimizde yer alan Metro indirim kataloğunu inceleyebilirsiniz. Metro indirimlerinde hangi ürünlerde fırsatlar olduğunu buradan takip ederek size en yakın Metro marketlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Metro 15-31 Ağustos indirimli ürün kataloğunda yer alan ürünler arasında dikkat çekenler neler? Metro kampanyaları ve Metro indirim katlaoğu 15-31 Ağustos tarihli ürünleri hazırladık. 
 

Metro 15-31 Ağustos indirimleri (Metro aktüel ürünler kataloğu)


Metro indirimlerini internet üzerinden takip edenler için Metro indirimli kampanyaları sizlere sunuyoruz. Metro mağazalarında bugün ve Ağustos ayında birbirinden önemli kampanyalar sunuluyor.Bu kampanyalardan faydalanmak için Metro indirimli ürün kataloğunu dikkatlice inceleyerek ihtiyacınız olan ürünlerinde fiyatlarına göz gezidrebilirsiniz. 

METRO GÜNCEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER KATALOĞU
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "metro-sok-indirim-1531-agustos-metro-indirimli-urunler-katalogu-356203h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 11:01", "1", "", ""];hbr[2] = [356201, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/carrefoursa_indirimli_urunler_carrefoursa_kampanyali_urun_katalogu_1523_agustosRA.jpg", "CarrefourSA indirimli ürünler (CarrefourSA kampanyalı ürün kataloğu 15-23 Ağustos)", "CarrefourSA mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizi takip edebilirsiniz. CarrefourSA indirimleri, CarrefourSA market kampanyaları, CarrefourSA indirim kataloğu, CarrefourSA fırsat ürünleri gibi aramaların sonucunda CarrefourSA marketlerde hangi ürünlerin indirimde olup olmadığını haberimizden takip edebilirsiniz.", "
CarrefourSA indirimleri burada! CarrefourSA 15-23 Ağustos indirim kampanyaları için haberimizde yer alan CarrefourSA indirim kataloğunu inceleyebilirsiniz. CarrefourSA indirimlerinde hangi ürünlerde fırsatlar olduğunu buradan takip ederek size en yakın CarrefourSA marketlerinden alışveriş yapabilirsiniz. CarrefourSA 15-23 Ağustos indirimli ürün kataloğunda yer alan ürünler arasında dikkat çekenler neler? CarrefourSA kampanyaları ve CarrefourSA indirim katlaoğu 15-23 Ağustos tarihli ürünleri hazırladık. 
 

CarrefourSA 15-23 Ağustos indirimleri (CarrefourSA aktüel ürünler kataloğu)


CarrefourSA indirimlerini internet üzerinden takip edenler için CarrefourSA indirimli kampanyaları sizlere sunuyoruz. CarrefourSA mağazalarında bugün ve Ağustos ayında birbirinden önemli kampanyalar sunuluyor.Bu kampanyalardan faydalanmak için CarrefourSA indirimli ürün kataloğunu dikkatlice inceleyerek ihtiyacınız olan ürünlerinde fiyatlarına göz gezidrebilirsiniz. 

CARREFOUR KAMPANYALARI VE İNDİRİMLERİ
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"

CarrefourSA ne zaman kuruldu? CarrefourSA vizyonu ve misyonu nedir?


1996 yılında Türkiye’nin en büyük topluluklarından biri olan Sabancı Holding ile Carrefour Grubu’nun gerçekleştirdiği ortaklık sonucu CarrefourSA ismi doğmuş ve ilk CarrefourSA marketi birleşmeden bir yıl sonra Adana’da açılmıştır.

CarrefourSA, 2005 yılında Gima ve Endi marketlerini satın alarak sektördeki iddiasını güçlendirmiş; market ağını yaygınlaştırmış ve özellikle Anadolu’daki varlığını güçlendirmiştir.

2013 yılında Şirket yönetiminin Sabancı Holding’e geçmesiyle yeni strateji oluşturulmuş ve bu doğrultuda insan kaynakları, teknolojik altyapı, market konsepti gibi birçok alanda 165 milyon TL değerinde yatırım yapılmıştır. Değişen market konseptleriyle CarrefourSA bugün; Hiper, Süper, Gurme, Mini ve E-Ticaret konseptleri altında farklı müşteri segmentlerine hizmet sunmaktadır.

2015 yılını “Vites Büyütme Yılı” olarak nitelendiren Şirket, yeni satınalmalarla büyümeye devam etmiştir. İsmar ve 1e1 marketlerinden toplamda 55 mağaza satın alan CarrefourSA ayrıca Kiler Alışveriş Hizmetleri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin %85 hissesini de satın almıştır.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "carrefoursa-indirimli-urunler-carrefoursa-kampanyali-urun-katalogu-1523-agustos-356201h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 10:51", "1", "", ""];hbr[3] = [356200, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/hakmar_surpriz_indirim_1516_agustos_hakmar_indirimli_urunler_katalogu_16_agustos0D.jpg", "Hakmar sürpriz indirim 15-16 Ağustos (Hakmar indirimli ürünler kataloğu 16 Ağustos)", "Hakmar mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizi takip edebilirsiniz. Hakmar indirimleri, Hakmar market kampanyaları, Hakmar indirim kataloğu, Hakmar fırsat ürünleri gibi aramaların sonucunda Hakmar marketlerde hangi ürünlerin indirimde olup olmadığını haberimizden takip edebilirsiniz.", "
Hakmar indirimleri burada! Hakmar 16 Ağustos indirim kampanyaları için haberimizde yer alan Hakmar indirim kataloğunu inceleyebilirsiniz. Hakmar indirimlerinde hangi ürünlerde fırsatlar olduğunu buradan takip ederek size en yakın Hakmar  marketlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Hakmar 16 Ağustos indirimli ürün kataloğunda yer alan ürünler arasında dikkat çekenler neler? Hakmar kampanyaları ve Hakmar indirim katlaoğu 16 Ağustos tarihli ürünleri hazırladık. 
 

Hakmar 16 Ağustos indirimleri (Hakmar aktüel ürünler kataloğu)


Hakmar  indirimlerini internet üzerinden takip edenler için Hakmar indirimli kampanyaları sizlere sunuyoruz. Hakmar mağazalarında bugün ve Ağustos ayında birbirinden önemli kampanyalar sunuluyor.Bu kampanyalardan faydalanmak için Hakmar indirimli ürün kataloğunu dikkatlice inceleyerek ihtiyacınız olan ürünlerinde fiyatlarına göz gezidrebilirsiniz. 

%100 Deri erkek cassual ayakkabı 49,95 TL
Papatya tepsi 5,95 TL
Mikser kabı 5,95 TL
Kıyafet eşarp ayırıcı 3,95 TL
Güpürlü 50×70 cm. paspas 12,95 TL
Oyuncak candy şef mutfak 39,95 TL
Oyuncak garaj polis katlı oyun seti 34,95 TL
Güpürlü 60×100 cm. paspas 19,95 TL
Bebe cırtlı badi 4,95 TL
2-12 yaş arası kız çocuk tayt 6,95 TL
Büyük boy valiz 79,00 TL
S.deri bay kemer 8,95 TL
Baskılı kız çocuk badi 6,95 TL
Çocuk t-shirt 5,00 TL
HAKMAR İNDİRİMLİ ÜRÜNLER KATALOĞU

\"\"

\"\"
 

Hakmar ne zaman kuruldu? Hakmar’ın vizyonu ve misyonu nedir?


1997 yılında İstanbul Pendik’te kurulan Hakmar Alışveriş Merkezleri, öncelikle bu bölgede hızla büyüyerek, bugün şube sayısını 25’e çıkartmış, deneyimli personel kadrosu ve binlerce m2‘lik satış alanı ile son yıllarda sektörün dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Yüksek satın alma gücü, dinamik yapısı ve perakendeciliği iyi bilen yönetimiyle Hakmar; hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini sürekli olarak geliştirmektedir.

Hakmar’ın Vizyonu: Hakmar’ın perakende sektöründe sürekli gelişimini hedef alan, nihai müşteri memnuniyetini sağlayan, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır.Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "hakmar-surpriz-indirim-1516-agustos-hakmar-indirimli-urunler-katalogu-16-agustos-356200h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 10:41", "1", "", ""];hbr[4] = [356198, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/migros_sok_indirimde_son_gun_15_agustos_migros_indirim_katalogu_15_agustosgm.jpg", "Migros şok indirimde son gün 15 Ağustos (Migros indirim kataloğu 15 Ağustos)", "Migros mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizi takip edebilirsiniz. Migros indirimleri, Migros market kampanyaları, Migros indirim kataloğu, Migros fırsat ürünleri gibi aramaların sonucunda Migros marketlerde hangi ürünlerin indirimde olup olmadığını haberimizden takip edebilirsiniz.", "
Migros indirimleri burada! Migros 15 Ağustos indirim kampanyaları için haberimizde yer alan Migros indirim kataloğunu inceleyebilirsiniz. Migros indirimlerinde hangi ürünlerde fırsatlar olduğunu buradan takip ederek size en yakın Migros marketlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Migros 15 Ağustos indirimli ürün kataloğunda yer alan ürünler arasında dikkat çekenler neler? Migros kampanyaları ve Migros indirim katlaoğu 15 Ağustos tarihli ürünleri hazırladık. 
 

Migros 15 Ağustos indirimleri (Migros aktüel ürünler kataloğu)


Migros indirimlerini internet üzerinden takip edenler için Migros indirimli kampanyaları sizlere sunuyoruz. Migros mağazalarında bugün ve Ağustos ayında birbirinden önemli kampanyalar sunuluyor.Bu kampanyalardan faydalanmak için Migros indirimli ürün kataloğunu dikkatlice inceleyerek ihtiyacınız olan ürünlerinde fiyatlarına göz gezidrebilirsiniz. 

MİGROS 15 AĞUSTOS İNDİRİM KATALOĞU
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
 

Migros 2-15 Ağustos indirim fırsatları (Migros kampanyaları 15 Ağustos)


2-15 Ağustos 2018 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar ile tek seferde 20 TL ve üzeri Canlı Çiçek alışverişine 8 Money hediye edilecektir.

Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2018’e kadar Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet mağazalarında ve Sanal Market’te kullanılabilecektir.

Kampanyalardan en fazla 2 kere yararlanılabilir.
Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir.
Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır.

Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818’e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir.

Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir.
SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "migros-sok-indirimde-son-gun-15-agustos-migros-indirim-katalogu-15-agustos-356198h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 10:36", "1", "", ""]; slide[0] = [356197, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/onur_market_1420_agustos_indirim_onur_market_kampanya_haftanin_urunutu.jpg", "Onur Market 14-20 Ağustos indirim (Onur Market kampanya Haftanın Ürünü)", "Onur Market mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizi takip edebilirsiniz. Onur Market indirimleri, Onur Market market kampanyaları, Onur Market indirim kataloğu, Onur Market fırsat ürünleri gibi aramaların sonucunda Onur Market marketlerde hangi ürünlerin indirimde olup olmadığını haberimizden takip edebilirsiniz.", "onur-market-1420-agustos-indirim-onur-market-kampanya-haftanin-urunu-356197h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 10:26", ""];slide[1] = [356196, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/a101_16_agustos_indirimleri_yayinlandi_a101_aktuel_urunler_kataloguoA.jpg", "A101 16 Ağustos indirimleri yayınlandı! (A101 aktüel ürünler kataloğu)", "A101 mağazalarından 16 Ağustos indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizi takip edebilirsiniz. A101 indirimleri, A101 16 Ağustos market kampanyaları, A101 indirim kataloğu, A101 fırsat ürünleri gibi aramaların sonucunda A101 marketlerde hangi ürünlerin indirimde olup olmadığını haberimizden takip edebilirsiniz.", "a101-16-agustos-indirimleri-yayinlandi-a101-aktuel-urunler-katalogu-356196h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 10:18", ""];slide[2] = [356194, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/sok_surpriz_indirim_15_agustos_sok_kampanya_kataloguhf.jpg", "ŞOK sürpriz indirim 15 Ağustos (ŞOK kampanya kataloğu)", "ŞOK mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizi takip edebilirsiniz. ŞOK indirimleri, ŞOK market kampanyaları, ŞOK indirim kataloğu, ŞOK fırsat ürünleri gibi aramaların sonucunda ŞOK marketlerde hangi ürünlerin indirimde olup olmadığını haberimizden takip edebilirsiniz.", "sok-surpriz-indirim-15-agustos-sok-kampanya-katalogu-356194h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 10:11", ""];slide[3] = [356193, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/bim_iphone_satacak_mi_bim_indirimleri_1517_agustos_bim_aktuel_urun_katalogu11.jpg", "BİM iPhone satacak mı? (BİM indirimleri 15-17 Ağustos) BİM aktüel ürün kataloğu", "BİM iPhone satacak mı? BİM iPhone kaç TL? BİM iPhone kampanyası iptal mi edildi? BİM iPhone indirimi ne kadar? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklaması sonrası BİM iPhone kampanyalarını kaldırdı mı? BİM indirimleri, BİM kampanyaları ve fırsatlarını haberimizden takip edebilirsiniz. BİM ürün kataloğu gibi aramalar yaparak aradığınız BİM indirim fırsatlarını haberimizde takip edebilirsiniz.", "bim-iphone-satacak-mi-bim-indirimleri-1517-agustos-bim-aktuel-urun-katalogu-356193h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 10:00", ""];slide[4] = [356191, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/amerika_urunleri_neler_abd_urunleri_neler_abd_urunleri_urunlerine_boykot_hangi_abd_urunleri_boykot_edilecek_abd_urunleri_nasil_anlasilirm2.jpg", "Amerika ürünleri neler? ABD ürünleri neler? ABD ürünleri ürünlerine boykot! Hangi ABD ürünleri boykot edilecek? (ABD ürünleri nasıl anlaşılır?)", "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Amerika ürünlerine boykot çağrısından sonra vatandaşlar Amerika mallarını internette araştırmaya başladı. Amerika malları neler? ABD ürünleri hangileri? Amerika ürünleri nasıl anlaşılır? Amerika ürün listesi. Amerika teknolojik, giyim, gıda ürün isim listesi haberimizde. ", "amerika-urunleri-neler-abd-urunleri-neler-abd-urunleri-urunlerine-boykot-hangi-abd-urunleri-boykot-edilecek-abd-urunleri-nasil-anlasilir-356191h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 09:29", ""]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#nokta-player").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#nokta-player").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });