comScore

Bedelli Askerlik meclise sunuldu! Bedelli Askerlik nasıl yapılacak? (Bedelli Askerlik yaş sınırı ve parası 2018)

18 Temmuz 2018, Çarşamba 11:09
Bedelli Askerlik meclise sunuldu! Bedelli Askerlik nasıl yapılacak? (Bedelli Askerlik yaş sınırı ve parası 2018)

Bedelli Askerlik ile ilgili çıkarılacak yasanın meclise sunulduğu açıklandı. Peki Bedelli Askerlik nasıl yapılacak? Bedelli Askerlik parası ne kadar olacak? Bedelli Askerlik yaş sınırı ne olacak? Bedelli Askerlik ile ilgili AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş açıklamalarda bulundu.

Bedelli Askerlik çıktı mı? 2018 Bedelli Askerlik ne kadara yapılacak? Bedelli Askerlik yasası meclise sunuldu mu? Bedelli Askerlik yaş sınırı ne oldu? Bedelli Askerlik kimler yapabilecek. 2018 Bedelli Askerlik yasasında neler var? Milyonlarca vatandaşı ilgilendiren Bedelli Askerlik ile ilgili son dakika gelişmeleri AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş açıkladı. 
 

2018 Bedelli Askerlik haberleri son dakika


AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Bedelli Askerlik konusunda basın toplantısı düzenledi. Mehmet Muş Bedelli Askerlik yapacak vatandaşların en çok merak ettiği 28 gün temel eğitim maddesinin içeriğini anlattı. Mehmet Muş, 28 günlük askerlik sürecinde özelde veya kamu kurumlarında çalışan vatandaşların ücretsiz olarak izinli sayılacağını açıkladı. Bedelli Askerlik yapacak olan vatandaşlardan elde edilecek gelirlerin de hazineye aktarılacağı belirtildi. 
 

Bedelli Askerlik yaş sınırı 2018 (Bedelli Askerlik yaşı)


Bedelli Askerlik konusunda yaş sınırının ne olacağı da merak ediliyordu. Bedelli Askerlik için yapılan açıklamada yaş sınırının 25 olduğu belirtildi. AK Parti'nin meclise sunduğu yasa tasarısında Bedelli Askerlik yaş sınırı 25 olarak belirlendi. Ayrıca Bedelli Askerlik yapacak olan vatandaşlar 28 günlük temel eğitim için askerliğe alınacaklar.


 

Bedelli Askerlik parası 2018 (Bedelli Askerlik ne kadara yapılacak?)


Bedelli Askerlik ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri de Bedelli Askerlik parasının ne kadar olacağıydı. Bedelli Askerlik 2018 parası da 15 bin TL olarak belirlendi.
 

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik kredi faiz oranı kaç? Bedelli Askerlik Ziraat Bankası kredisi 2018


Bedelli Askerlik kredisini açan bankaların başına Ziraat Bankası geliyor. Ziraat Bankası Bedelli Askerlik kredi faiz oranları merak ediliyordu. Bedelli Askerlik yapmak isteyenler için Ziraat Bankası kredi faiz oranını %1,63 olarak belirlediği ifade edildi. Ziraat Bankası ayrıca Bedelli Askerlik kredisinin geri ödemesini 3 ay ötelemeli olarak başlatıyor. 
 

Fibabank Bedelli Askerlik kredisi 2018 (Bedelli Askerlik Fibabank kredi faiz oranı)


Bedelli Askerlik için kredi açan bankalardan biri olan Fibabank, Bedelli Askerlik kredi faiz oranını normal ihtiyaç kredisi faiz oranıyla aynı seviyede açıkladı. Bedelli Askerlik Fibabank kredi faiz oranı 1,89 olarak belirlenirken, bankanın geri ödeme vadei planı da 48 aya kadar çıkıyor.
BEDELLİ ASKERLİK SON DAKİKA HABERLERİ BURADA >>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"