comScore

Bedelli Askerlik kredi hesaplama! 15 bin TL Bedelli Askerlik aylık ödeme ne kadar? (En düşük Bedelli Askerlik kredisi)

19 Temmuz 2018, Perşembe 13:37
Bedelli Askerlik kredi hesaplama! 15 bin TL Bedelli Askerlik aylık ödeme ne kadar? (En düşük Bedelli Askerlik kredisi)

Bedelli Askerlik kredi hesaplaması nasıl yapılır? Bedelli Askerlik kredi faiz oranları ne kadar? En düşük Bedelli Askerlik kredi faiz tutarlarını sizler için hazırladık. 25 yaşını doldurmuş olanlar 15 bin TL ödeyerek Bedelli Askerlik yapabilecekler. Peki Bedelli Askerlik en uygun kredi hangi bankada? Bedelli Askerlik için 15 bin TL kredi çekenler aylık ne kadar ödeyecek? Bedelli Askerlik kredisi geri ödeme tutarları ne kadar? Detaylar haberimizde.

Bedelli Askerlik kredi hesaplama! Bedelli Askerlik konusunda AK Parti'nin yasa teklifi sonrası Bedelli Askerlik kredi faiz oranları merak edilmeye başandı. Bedelli Askerlik yapmak isteyenler ve kredi çekerek bunun bedelini ödemek isteyen vatandaşlar için bankalar Bedelli Askerlik kredisi çıkarmaya başladı. Peki Bedelli Askerlik kredi faiz oranları ne kadar? Bedelli Askerlik kredisi en düşük faiz oranı hangi bankada? 15 bin TL Bedelli Askerlik kredisi geri ödeme ne kadar? Bedelli Askerlik için 15 bin TL krediye ne kadar faiz eklenecek? Bedelli Askerlik için aylık geri ödeme tutarı ne kadar olacak? Bedelli Askerlik yapacakların merak ettiği konular burada. 
 

Bedelli Askerlik kredi faiz oranları 2018 (Bedelli Askerlik 15 bin TL aylık geri ödemesi kaç lira?)


Bedelli Askerlik için 15 bin TL kredi çekenler aylık ne kadar para ödeyeceğini haberimizden inceleyebilir. Bedelli Askerlik için en uygun krediyi veren banka Ziraat Bankası olarak dikkat çekiyor. Ziraat Bankası Bedelli Askerlik kredi faiz oranı 1,63 olarak belirlendi. 15 bin lira Bedelli Askerlik kredisi çeken bir kişi 48 ay vadeyle aylık 489 TL geri ödeme yapacak. 

BEDELLİ ASKERLİK KREDİSİ TAKSİTLERİ
12 AY VADE

15 bin TL kredi - 12 ay vade - 1,67 faiz - Aylık Ödeme: 1,419 TL - Toplam: 17,016 TL

24 AY VADE

15 bin TL kredi - 24 ay vade - 1,67 faiz - Aylık Ödeme: 793 TL - Toplam: 19,032 TL

36 AY VADE

15 bin TL kredi - 36 ay vade - 1,67 faiz - Aylık Ödeme: 589 TL - Toplam: 21,204 TL

48 AY VADE

15 bin TL kredi - 48 ay vade - 1,67 faiz - Aylık Ödeme: 489 TL - Toplam: 23,472 TL


 

Bedelli Askerlik Kredisi Şartları Neler? (Bedelli Askerlik kredisi nasıl çekilir?)


Bedelli Askerlik kredisi çekmek isteyenlerin bankaların kara listesinde bulunmamaları gerekiyor. Bedelli Askerlik kredisi çekmek isteyenelerin en düşük kredi notunun 1300 puan ve üzerinde olması gerekiyor. Bedelli Askerlik kredisi için kredi notu ve aylık gelir belgesi yeterli olacak.
 

Bedelli Askerlik yaşı ve parası nedir? Bedelli Askerlik şartları 2018


Bedelli Askerlik bekleyen vatandaşların merakla bekldiği Bedelli Askerlik yaşı ve parası da açıklandı. Bedelli Askerlik yapmak isteyenler 25 yaşını doldurmuş olmalı ve 15 bin TL para ödemesi yapması gerekiyor. Ayrıca Bedelli Askerlik yapacak olanlar özel sektörde veya kamu kurumunda çalışsa da ücretsiz izinli sayılarak 28 günlük temel eğitimi alacak.

BEDELLİ ASKERLİK MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN >>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"