comScore

Bedelli Askerlik kredi faiz oranı ne? En uygun Bedelli Askerlik kredisi hangi bankada (2018 Bedelli Askerlik kredileri)

16 Temmuz 2018, Pazartesi 16:55
Bedelli Askerlik kredi faiz oranı ne? En uygun Bedelli Askerlik kredisi hangi bankada (2018 Bedelli Askerlik kredileri)

Bedelli Askerlik kredisi belli oldu mu? En uygun Bedelli Askerlik kredisi hangi bankada? Bedelli Askerlik kredisi faiz oranları ne kadar? En düşük Bedelli Askerlik kredisi faiz oranı nerede? Bedelli Askerlik kredi seçenekleri nasıl? 2018 Bedelli Askerlik yapmak isteyenler için Bedelli Askerlik kredisi faiz oranları belirleniyor. Ziraat Bankası Bedelli Askerlik kredisi, Fibabank Bedelli Askerlik kredisi faiz oranı gibi merak edilenler haberimizde.

Bedelli Askerlik kredisi 2018 belli oldu mu? Bedelli Askerlik ne kadara yapılacak? Milyonlarca vatandaşın merakla beklediği Bedelli Askerlik yaş sınırı ve parası belirlenirken vatandaşlar Bedelli Askerlik kredisi çekmeye hazırlanıyor. Bedelli Askerlik kredi faiz oranlarını merak edenler için Ziraat Bankası Bedelli Askerlik kredi faiz oranı ne kadar, Fibabank Bedelli Askerlik kredisi 2018 gibi aramaların yanıtları haberimizde. Bedelli Askerlik en uygun kredi avantajı hangi bankada? Bedelli Askerlik kredisi almak isteyenler için uygun faizler hangi bankalarda?
 

Bedelli Askerlik yaş sınırı ne olacak? Bedelli Askerlik yaşı 2018


Bedelli Askerlik konusunda yaş sınırının ne olacağı merak ediliyor. Bedelli Askerlik bekleyen vatandaşlar yaş sınırının 27 olacağı iddia edildi. Bedelli Askerlik için hükümetin belirleyeceği bedelli askerlik parasının ise 20 bin TL olacağı öne sürüldü.

"KULİS BİLGİLERİ DOĞRU DEĞİL"
Öte yandan Bedelli Askerlik konusunda 27 yaş ve 20 bin TL ücretle ilgili AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan şu açıklamayı yaptı:

"Kulis bilgileri doğru değil gündemimizde sadece OHAL var. AK Parti'nin şimdiye kadar vaat edip de yapmadığı hiçbir düzenleme olmadı. Meclis açıldığı zaman ilk işlerden bir tanesi tabii ki bu olacaktır. Şahsi kanaatim odur ki Ekim gibi gündeme geleceğini ifade etmek istiyorum."


 

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik kredi faiz oranı kaç? Bedelli Askerlik Ziraat Bankası kredisi 2018


Bedelli Askerlik kredisini açan bankaların başına Ziraat Bankası geliyor. Ziraat Bankası Bedelli Askerlik kredi faiz oranları merak ediliyordu. Bedelli Askerlik yapmak isteyenler için Ziraat Bankası kredi faiz oranını %1,63 olarak belirlediği ifade edildi. Ziraat Bankası ayrıca Bedelli Askerlik kredisinin geri ödemesini 3 ay ötelemeli olarak başlatıyor. 
 

Fibabank Bedelli Askerlik kredisi 2018 (Bedelli Askerlik Fibabank kredi faiz oranı)


Bedelli Askerlik için kredi açan bankalardan biri olan Fibabank, Bedelli Askerlik kredi faiz oranını normal ihtiyaç kredisi faiz oranıyla aynı seviyede açıkladı. Bedelli Askerlik Fibabank kredi faiz oranı 1,89 olarak belirlenirken, bankanın geri ödeme vadei planı da 48 aya kadar çıkıyor.

BEDELLİ ASKERLİK İLE İLGİLİ DİĞER GELİŞMELER İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"