comScore

Bedelli Askerlik çıktı mı? 2018 Bedelli Askerlik yasasında son dakika gelişmesi

26 Mart 2018, Pazartesi 13:20
Bedelli Askerlik çıktı mı? 2018 Bedelli Askerlik yasasında son dakika gelişmesi

Bedelli Askerlik ne zaman çıkacak? Bedelli Askerlik ile ilgili haber bekleyen çok sayıda vatandaş dört gözle hükümetten gelecek açıklamayı bekliyor. Peki Bedelli Askerlik yasası ne zaman çıkacak? Son gelişmeler.

Bedelli Askerlik çıktı mı? Bedelli Askerlik bekleyen vatandaşların bu konuyla ilgili merak ettiği gelişmeleri bir araya getirdik. Bedelli Askerlik ne zaman çıkacak? Ak Parti, Bedelli Askerlik konusunda yasa teklifi sunacak mı? Bedelli Askerlik müjdesi bekleyen vatandaşların aradıkları son haberler burada.
 

Bedelli Askerlik haberleri (26 Mart 2018 Pazartesi)


Bedelli Askerlik haberlerinde son dakika gelişmelerini sizle riçin derledik. Son olarak Ahmet Davudoğlu döneminde çıkarılan Bedelli Askerlik her dönem talep edilen bir istek olarak hükümete sunuluyor. Bedelli Askerlik konusunda AK Parti hükümetinin şu dönemde planladığı bir gelişme olmadığı belirtiliyor. Bedelli Askerlik 2018 yılında çıkmasının zor olduğu ifade ediliyor. Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Operasyonları nedeniyle hükümetin bu dönemde Bedelli Askerlikle ilgili bir çalışma yapmayı uygun bulmadığı konuşuluyor. 


 

Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan Bedelli Askerlik açıklaması


Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı Beştepe Külliyesinde yaptığı basın toplantısında kendisine yöneltilen soruları cevapladı. İbrahim Kalın yaptığı açıklamada bedelli askerlikle ilgili bir çalışma yapılmadığını söyledi. İbrahim Kalın Bedelli Askerlik konusunda neler söyledi?
 

Bedelli Askerlik 2018 yılında çıkacak mı?


Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, bedelli askerlik konusunda, "Gündemimizde bedelli askerlik konusu yok. Öngörülebilir zaman dilimi içinde, içinde bulunduğumuz an ve zaman itibariyle böyle bir düşüncemiz yok" dedi.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.