comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beck, İstanbul'daki yaşantısını anlattı

16 Ekim 2016, Pazar 14:45
Beck, İstanbul'daki yaşantısını anlattı

Andreas Beck, Alman basınına darbe girişiminde yaşadıklarını anlattı.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın başarılı sağ bek oyuncusu, Alman basınından Bild Gazetesi'ne Türkiye'deki yaşantısını anlattı.

BECK: 'İSTANBUL'U ÇOK SEVİYORUM'
Terör endişesi ile ilgili sorulara maruz bırakılan Andreas Beck, "Saldırılar sadece İstanbul'da değil, Avrupa'da her yerde var. Maalesef hiçbir yerde güvenlik konusunda garanti yok. İstanbul'da kendimizi çok güvende hissediyoruz. Mutluyum ve ayrılmak istemiyorum." dedi.

'ASKERLER KÖPRÜYÜ KAPATTI, ERTESİ GÜN ANTRENMANA GİTTİM'

Darbe girişimi sırasında da yaşadıklarını anlaran Beck, "Boğaziçi Köprüsü'ne uzak olmayan bir yerde kalıyorum. Askerler kapatmadan bir saat önce köprüden geçtim. Evimizden köprüde neler yaşandığını görebiliyorduk. Ertesi gün söz konusu köprüden geçerek yeniden antrenmana gittim. Hiçbir şey olmamış gibiydi" ifadelerini kullandı.

'TÜRKÇE'Yİ SÖKMEK ÜZEREYİM'

"Geçen sene şampiyon olduk ve şimdi yeni stadımızda Şampiyonlar Ligi maçlarına çıkıyoruz. Burada sadece siyah ve beyaz var. Futbol çılgını bu ülkede taraftarlar her maçın kazanılmasını bekliyor. Bunun dışında hiçbir şey kabul edilmiyor. Türkçe'yi sökmek üzereyim. Hedefim en yakın zamanda Türkçe röportaj vermek." açıklamasını yaptı.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.