comScore

BB Erzurumspor BB Erzurumspor

Yılmaz Vural: "En iyi takım Beşiktaş"

26 Nisan 2021, Pazartesi 00:55
Yılmaz Vural:

BB Erzurumspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, şampiyonluk yarışını veren kulüpler arasında en iyi takımın Beşiktaş olduğunu söyledi. 

FutbolArena - BB Erzurumspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Süper Lig'de şampiyonluk yarışındaki takımları değerlendirdi. 

Beyaz TV'ye bağlanan Yılmaz Vural, BB Erzurumspor'da üst üste aldıkları 3 galibiyetin ardından bu hafta oynayacakları Başakşehir maçının çok büyük önem taşıdığını, ciddi emekler verdiğini söyledi ve galibiyet için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. 
"ŞAMPİYONLUK YARIŞINDAKİ TAKIMLAR ARASINDA EN İYİSİ BEŞİKTAŞ"

Takımın en önemli oyuncuları olmadığ halde Gökhan Töre santrfor oynayıp kazanıyor. Gökhan Töre santrfor. Beşiktaş iyi oyunla kazanıyor. Beşiktaş'ın her takımı yenecek gücü var ve oyuncularla Sergen Yalçın ilişki çok iyi. Sergen çok önemli işler yapıyor. Beşiktaş'ın her takımı yenecek gücü var. Sergen Yalçın'la oturup 5 yıllık anlaşma yapılması lazım. Şampiyon olmasa bile Sergen Yalçın ile devam edilmeli.  Takımdaşlık çok önemli. Oyuncuların Sergen Yalçın'a karşı bakışları, iletişimi. Büyük saygıları ve ilişkileri iyi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"