comScore

BB Erzurumspor BB Erzurumspor

Yılmaz Vural, BB Erzurumspor'da! Resmi açıklama geldi

29 Mart 2021, Pazartesi 20:56
Yılmaz Vural, BB Erzurumspor'da! Resmi açıklama geldi

BB Erzurumspor Kulübü, teknik direktör Yılmaz Vural ile prensipte anlaştıklarını açıkladı.

FutbolArena - İsmail Kartal ile yollarını ayıran BB Erzurumspor'un yeni teknik direktörü Yılmaz Vural oldu. Spor Toto Süper Lig ekibi BB Erzurumspor, teknik direktör Yılmaz Vural ile prensip anlaşmasına varıldığını açıkladı.

ERZURUMSPOR'DA YILMAZ VURAL DÖNEMİ
BB Erzuruspor'un resmi açıklamasında, "Yılmaz Vural'la resmi sözleşme imzalandı. Teknik Direktör Yılmaz Vural'la bu akşam kulüp tesislerimizde başkanımız Sayın Ömer Düzgün ve yönetim kurulumuzun hazır bulunduğu törenle resmi sözleşme imzalandı. Hocamız Yılmaz Vural'ın yardımcılığını, Mehmet Demirtaş, İlhan Var, Cemal Tosun, Barış Gürol, Muhammed Türkmen yapacak. Değerli hocamıza ve Erzurumspor camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz." denildi. 

Yılmaz Vural son olarak Ağustos 2020 tarihinde Akhisarspor'dan ayrılmış ve yakın zamanda Covid-19 tedavisi görmüştü. Süper Lig'de en son Gençlerbirliği'ni çalıştıran Yılmaz Vural, 5 yıl sonra lige geri döndü.

ERZURUMSPOR'DAN AÇIKLAMA

Erzurumspor Başkanı Ömer Düzgün, AA'ya yaptığı açıklamada "İsmail Kartal'ın takımdan ayrılmasının değerlendirmesi yok. Kamuoyunun takdirine bıraktık, yani diyecek bir şey yok. Ne diyelim yanlış bir eylem ve kalkıp kötü sözler kullanmaya gerek duymuyorum. O onun kalitesini gösterir. Yılmaz Vural ile görüşüyoruz. Gidenin arkasından değil önümüze bakacağız. Nasip bunda da vardır bir hayır diyeceğiz." ifadelerini kullanmıştı.

Son dakika Erzurumspor Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"