comScore

BB Erzurumspor BB Erzurumspor

Erzurumspor'un yeni hocası Mehmet Altıparmak'tan ilk yorum! "Sahaya yansımamış..."

10 Kasım 2017, Cuma 18:02
Erzurumspor'un yeni hocası Mehmet Altıparmak'tan ilk yorum!

Erzurumspor'un yeni tenik direktörü Mehmet Altıparmak yeni takımının başında ilk idmana çıktı ve takımla ilgili tespitlerde bulundu.

FutbolArena - Erzurumspor'da Osman Özköylü'nün yerine getirilen Mehmet Altıparmak, TFF 1. Lig'in yeni ekibinde bugün ilk antrenmanına çıktı. 


Mehmet Altıparmak, Erzurumspor'da ne kadar maaş alacak?


Büyükşehir Belediye Erzurumspor'da günlerdir devam eden teknik adam problemi çözüldü. Osman Özköylü'nün gitmesi üzerine BŞ.BLD Erzurumspor'un yeni teknik direktörü Elazığspor'dan kısa bir süre önce ayrılan Mehmet Altıparmak oldu. Erzurum'a gelerek yönetimle masaya oturan Mehmet Altıparmak, her konuda anlaşarak kendisini mavi-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı. Altparmak, yeni takımıyla bugün ilk antrenmanına çıktı.

Teknik direktör Altıparmak, yıllık 550 bin TL ücret alacak. Altıparmak'ın sözleşmesinde de herhangi bir tazminat maddesi olmadığı öğrenildi.


Mehmet Altıparmak'tan Osman Özköylü'ye üstü kapalı eleştiri


Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, BŞ.BLD Erzurumspor'da olmaktan mutlu olduğunu ifade ederek, “Alanyaspor'la Erzurum'da kamp yaptık ve şampiyon olduk. Erzurum bana uğurlu geliyor. Erzurumspor şu an bulunduğu konumda çok iyi bir yerde değil ama çok iyi bir takım. Bugün başladık, takımı tanıyorum. Oyuncuların performansını biliyorum. Şu ana kadar bu performansları sahaya yansımamış. Önümüzde 6 haftada ilk yarıdaki periyotta yukarıdaki takımları yakalamak amacımız olacak” diye açıklamada bulundu.
Erzurumspor ile ilgili tüm gelişmeleri Erzurumspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)