comScore

BB Erzurumspor BB Erzurumspor

BB Erzurumspor 11 koronavirüs vakası açıkladı

14 Mayıs 2020, Perşembe 00:05
BB Erzurumspor 11 koronavirüs vakası açıkladı

BB Erzurumspor'da 11 kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı

FutbolArena - TFF 1. Lig ekibi BB Erzurumspor'da yapılan ikinci koronavirüs testinde 4'ü futbolcu olmak üzere 11 kişinin testleri pozitif çıktı.
 

BB Erzurumspor koronavirüs sayısı


TFF 1. Lig ekiplerinden BB Erzurumspor bugün yapılan ikinci Covid-19 testi sonucu 4 futbolcu, 1 teknik heyet, 1 A takım personeli, 5 kulüp çalışanının (11) test sonucu pozitif çıktı. Öte yandan durumu şüpheli olan 12 kişi testlerinin tekrarlanması için hastaneye sevk edildi.

ŞÜPHELİLERİN TESTLERİ NEGATİF ÇIKTI
Sabah saatlerinde yapılan yeni açıklamada, "Kulübümüzde dün yapılan testlerde durumu şüpheli olan 12 kişinin yeniden yapılan testleri negatif çıkmıştır. Bugünden itibaren 14 gün karantina süreçleri olacak ve durumları takip edilecektir." denildi.

FUTBOL CAMİASINDAN BB ERZURUMSPOR MESAJLARI

TFF: "Yapılan kontroller sonucunda futbolcu, teknik heyet ve personellerinde Covid-19 belirlenen Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü'ne ve camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz."

Fenerbahçe: "Erzurumspor Kulübü'nün Covid-19 testi pozitif çıkan futbolcu, teknik heyet ve çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz."

Galatasaray: "BB Erzurumspor Kulübü'nde koronavirüs testleri pozitif çıkan futbolcu ve kulüp personellerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, sağlıklarına bir an önce kavuşmalarını temenni ediyoruz."

Beşiktaş: "Covid-19 testi pozitif çıkan futbolcu, teknik heyet ve kulüp çalışanlarınıza geçmiş olsun diyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz."

Trabzonspor: "Bazı futbolcu ve çalışanlarınızın COVID-19 testlerinin pozitif çıktığını büyük bir üzüntüyle öğrendik. Camianıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, kısa sürede sağlıklarına kavuşmasını temenni ediyoruz."

Son dakika TFF 1. Lig Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"