comScore

BB Erzurumspor BB Erzurumspor

BB Erzurum Başkanı Hüseyin Üneş istifa etti! Gözyaşları...

14 Aralık 2020, Pazartesi 20:31
BB Erzurum Başkanı Hüseyin Üneş istifa etti! Gözyaşları...

BB Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, görevinden istifa ettiğini açıklarken gözyaşlarını tutamadı ve duygusal anlar yaşadı. 

FutbolArena - BB Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, görevinden istifa ettiğini açıkladı ve oldukça sert açıklamalar yaptı. 

"ŞARTLAR ÖYLE GELİŞTİ"
Tersten gitmem gerekirse bugün o zaman Süper Lig'de 4-5 tane kulüp başkanının gitmesi lazım. Gençlerbirliği, Kayseri, Ankaragücü gitti mi? Trabzonspor geçen sene şampiyonluğa oynadı bizden 3-4 puan yukarıda gitti mi? Gitmedi. Futbolcu, başkanı göndermedi. Şartlar biraz böyle gelişti. Bazen bunlar hayatta var. 2 ay önce bu takım şampiyon oldu. Ligde kalması başarıdır ve ligde kalacak bu takım. İlk 4 haftada Avrupa'ya gidiyoruz, 

"TERBİYESİZLER HER TÜRLÜ İFTİRAYI ATTI"

Ne diyeyim yani? Kulübün ismini kullanıp Erzurumspor'un kasasına koyulması gerekeni, çoluğunun çocuğunun rıskını yediren bize de iftira atıyorlar. Erzurumspor için doğruları söyleyin. Ben bu işi gönülden yaptım. Erzurum için yaptım, Erzurumspor için yaptım. Terbiyesizler her türlü iftirayı atarlar, Erzurum'un kasasından ellerini çıkamazlar. 

"PİS KOKU SENDEN GELİYOR"

Pis kokular geliyor diyor. Pis koku senden geliyor! Ailemin firmasının ismini bağırıyor. Hüseyin Üneş Erzurum'dan ne almıştır diyor. Erzurum için ne yaptın da aileme iftira atıyorsun. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"