comScore

FutbolArena TV

Bayram Bektaş: 'Elazığspor daha iyi yerlere gelecek'

15 Mart 2017, Çarşamba 21:08

Elazığspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, şu an bulundukları yeri hak etmediklerini belirterek, daha iyi yerlere geleceklerini söyledi.
TFF 1. Lig ekiplerinden Elazığspor'da Basın Sözcüsü Cengiz Gülaç, Teknik Direktör Bayram Bektaş ve takımın golcüsü Muhammed Kehinde açıklamalarda bulundu.

Son iki maçlarını kazanmalarının ortamı daha da güzelleştirdiğini belirten Elazığspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, "Ancak olunması gereken yerde hala olmadığımızı düşünüyorum. Oynadığımız oyun, takım kalitesi olarak daha da iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. İki maçımızı kazandık. Futbolcuları rehavete kaptırmadan devam edeceğiz. Henüz biç bir şey bitmedi. Adana Demirspor'la oynayacağız. Adanaspor iyi bir takım. Ben buradan taraftarlara tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum. Bize Bandırma maçında o hava şartlarına rağmen destek verdiler. Ben inanıyorum ki o cezalı olan tribünlerin yerine daha fazla vatandaşımız Passolig çıkartıp maça gelecektir. Takımımız iyi yolda, her şey düzeliyor" diye konuştu.

Elazığspor Videoları