comScore

Bayern Münih Bayern Münih

Uli Hoeness: "Mesut Özil'e b*ktan dememeliydim"

19 Ekim 2018, Cuma 18:20
Uli Hoeness:

Bayern Münih Başkanı Uli Hoeness, Mesut Özil hakkında yaptığı önceki sert açıklamalarla ilgili geri adım attı. 

FutbolArena Dış Haberler - Bayern Münih Başkanı Uli Hoeness, Mesut Özil hakkında yeni açıklamalarda bulundu. Mesut'un, Almanya milli takımı bırakma kararının ardından sert eleştirilerde bulunan ve yıldız futbolcu için, "Yıllardır b*ktan oynuyordu" şeklinde konuşan Uli Hoeness, geri adım attı. 

Bayern Münih Başkanı Uli Hoeness, düzenlenen basın toplantısında Mesut Özil ile alakalı olarak gelen soruya, "Mesut için b*ktan kelimesini kullanmam bir hataydı. Bu doğru değil. Çöp demeliydim. Bu şekilde konuşmamalıydım ama fikrim her zaman sabit. Ben Mesut'u hep futbola yöneltip ırkçılıktan uzak tutmaya çalıştım." ifadelerini kullandı. 
ARSENE WENGER'DEN MESUT ÖZİL'E: "GERİ DÖN!"

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Arsene Wenger, Mesut Özil hakkında yaptığı açıklamada, "Arsene Wenger, Bild gazetesine yaptığı açıklamada, "Almanya Milli Takımı'nın Mesut Özil'e ihtiyacı var. Aynı şekilde Mesut'un da Milli takıma ihtiyacı var. Mesut'un milli takımdan ayrılması hoşuma gitmedi. Bu durum bütün futbolcularda motivasyon kaybı oluşturur. Low umarım onu geri dönmeye ikna eder. Mesut Özil süper bir futbolcu." diye konuşmuştu. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)