comScore

Bayern Münih Bayern Münih

Transfer Haberleri: Gareth Bale, Bayern Münih'e mi gidiyor?

26 Nisan 2018, Perşembe 14:49
Transfer Haberleri: Gareth Bale, Bayern Münih'e mi gidiyor?

Real Madrid'in yıldız futbolcusu Gareth Bale, Bayern Münih'e transferiyle ilgili iddialara cevap verdi.

FutbolArena - Real Madrid'in 2013-2014 sezonu başında 100 milyon euroya transfer edip rekor kırdığı Galli futbolcu Gareth Bale, son dönemde beklentilerin altında kalmıştı. İngiltere'ye geri döneceği yönünde haberler çıkan Bale için Bayern Münih iddiaları da konuşuluyordu. Bale bu iddialarla ilgili olarak Bild'e açıklamalarda bulundu. Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Garet Bale hangi takıma transfer olacak?


Sezon sonunda Real Madrid'ten ayrılacağı yönünde dedikodular çıkan ve bu sezon ilk 11'de yeterince şans bulamayan Gareth Bale için Manchester United ve eski takımı Tottenham dışında Bayern Münih iddiaları da gündemde yer alıyordu.

Almanya'daki Bayern Münih - Real Madrid maçı öncesinde Alman basınından Bild'e konuşan Gareth Bale, bu transfer iddialarıyla ilgili olarak "Futbolda hiçbir şeye asla diyemezsiniz" dedi. 


Bayern Münih'in fantastik bir kadrosu olduğunu söyleyen Bale, "Bayern Münih her zaman Avrupa'nın en başarılı takımlarından biri olmuştur ve böyle bir kulüple anılmak her futbolcu için gurur vericidir ancak ben şu anda Real Madrid futbolcusuyum ve burada mutluyum" dedi. Bale'in bu açıklamaları transfere açık kapı bıraktığı şeklinde yorumlandı.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)