comScore

Bayern Münih Bayern Münih

Seyit Mehmet Özkan: 'Bayern Münih, Cengiz Ünder'i takip ediyor'

15 Ekim 2018, Pazartesi 12:49
Seyit Mehmet Özkan: 'Bayern Münih, Cengiz Ünder'i takip ediyor'

Roma formasıyla başarılı bir grafik sergileyen ve tüm dünyanın dikkatini çeken Cengiz Ünder'in adı bir kez daha Bayern Münih ile anılmaya başlandı. Oyuncunun eski kulübü Altınordu'nun başkanı Seyit Mehmet Özkan, İtalyan medyasına açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Roma'da forma giyen milli futbolcumuz Cengiz Ünder için Bayern Münih iddiaları yeniden konuşulmaya başlarken Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, iddiaları doğrular nitelikte bir açıklamada bulundu.
 

Cengiz Ünder, Bayern Münih'e gidecek mi? Cengiz Ünder için transfer açıklaması


Bayern Münih'in sezon sonunda kadro anlamında bir değişim yaşayacağı ve 34 ile 35 yaşlarında olan Frank Ribery ve Arjen Robben'in yerlerinden birine Cengiz Ünder'i alma planı yaptığı daha önce dillendirilmişti.

Altınordu Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan, İtalya'nın önemli yayın organlarından Gazetta dello Sport'a konuşurken,  “Bayern Münih, Cengiz'i yakından takip ediyor. Söyleyebileceğim tek şey, bonservisinin çok pahalı olacağı" diye konuştu.
Geçen sezon Medipol Başakşehir'den 13,4 milyon Euro karşılığında transfer olan Cengiz Ünder'in Roma tarafından en az 50 milyon Euro'ya satılabileceği ifade ediliyor.

Transfer Haberleri FutbolArena'da 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"