comScore

Bayern Münih Bayern Münih

İtalyan basınından flaş iddia! Mancini Bayern Münih'in başına mı geçecek?

25 Mart 2018, Pazar 20:47
İtalyan basınından flaş iddia! Mancini Bayern Münih'in başına mı geçecek?

Bayern Münih gelecek sezon için teknik direktör arayışını sürdürürken, Alman panzeri için son olarak İtalyan basınında Roberto Mancini adı yazıldı.

FutbolArena Dış Haberler - Bayern Münih'te teknik direktör arayışları son hızıyla sürüyor. 9 Mayıs'ta 73 yaşını dolduracak olan Jupp Heynckes, gelecek sezon Bayern Münih'i çalıştırmayacak ve Bayern Münih efsanevi teknik direktörünün yerine kimi getireceği konusunda endişeli. İtalyan basınında çıkan son iddiaya göre Zenit'te başarısız olan Roberto Mancini'nin adı Bayern Münih'le anılıyor.Bayern Münih'in teknik direktörü kim olacak?


Geçen sezon sonunda Dortmund'tan ayrılan Alman teknik adam Thomas Tuchel'in adı uzun süredir Bayern Münih ile anılıyordu. Buna karşın Heynckes'ten önce Tuchel'i tercih etmeyen Bayern Münih, Tuchel'i elinden kaçırmış oldu. 
Thomas Tuchel başka bir Avrupa devinin teklifini kabul ettiğini belirterek Bayern Münih'in teklifini reddetti. 

Bayern Münih için çok sayıda teknik adamın ismi geçerken İtalyan basınından Corriere dello Sport flaş bir iddia ortaya attı. Corierre dello Sport'un manşetten verdiği habere göre Roberto Mancini, Bayern Münih'in başına geçebilir. 

Bayern Münih ile ilgili son dakika gelişmelerini Bayern Münih Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)