comScore

Bayern Münih Bayern Münih

Fenerbahçe ve Beşiktaş ile anılan Arjen Robben'den transfer itirafı

27 Mart 2018, Salı 11:27
Fenerbahçe ve Beşiktaş ile anılan Arjen Robben'den transfer itirafı

Uzun zamandır Almanya'nın Bayern Münih ekibinde forma giyen ve adı Fenerbahçe ve Beşiktaş ile anılan Hollandalı süperstar Arjen Robben'den transfer itirafı. 

FutbolArena Dış Haber - Adı sık sık transfer döneminde Beşiktaş ve Fenerbahçe ile gündeme gelen Almanya'nın Bayern Münih ekibinde forma giyen Hollandalı süperstar Arjen Robben'den transfer itirafları geldi. Arjen Robben, İngiliz kulübü için 'Teklif gelseydi imza atardım' dedi.


Bayern Münih'te Arjen Robben'den transfer itirafı


Son dönemlerde adı sıkça Fenerbahçe ve Beşiktaş ile anılan Hollandalı süperstar Arjen Robben'den transfer itirafı. 2004 yılında Manchester United'ın transfer gündemine gelen Hollandalı yıldız İngiliz ekibinin kapısından döndüğünü itiraf etti.

''TEKLİF GELSEYDİ İMZA ATARDIM''
"2004 yılında Ferguson ile bir yemek ymeiştim. Tesisleri gezip onunla konuşmuştuk. Fakat sonrasında Manchester ciddi bir girişim yapmadı. Eğer teklif gelseydi imzayı atardım.


 

Bayern Münih'te Arjen Robben'in kariyer performansı


Real Madrid, Chelsea ve Bayern Münih gibi Dünyaca ünlü takımlarda forma giyen Hollandalı yıldız isim Arjan Robben, kariyeri boyunca çıktğı 552 karşılaşmada 195 gol, 148 gol pası verdi. Hollandalı yıldızın Bayern Münih takımı ile 2018 Mayıs ayına kadar sözleşmesi bulunuyor.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!