comScore
1 / 10

Bayern Münih, taraftarları tehdit etti! Beşiktaş...

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Lig Son 16 Turu mücadelesi kapsamında Almanya Bundesliga devi Bayern Münih ile karşı karşıya gelecek. Almanya’da oynanacak maç öncesinde Bayern Münih yönetimini gurbetçi taraftarların stresi sarmış durumda.

2 / 10
Almanya Bundesliga ekiplerinden Bayern Münih yönetim Beşiktaş maçı öncesinde taraftarlarına uyarıda bulundu.
3 / 10
Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, Şampiyonlar Ligi ikinci turundaki Bayern Münih-Beşiktaş maçında Türk taraftarların stada girip girmeyecekleri Almanya’da da tartışılıyor...


4 / 10
Allianz Arena’da 20 Şubat’ta oynanacak karşılaşma öncesinde Avrupa’dan ertelemeli men cezasının yürürlüğe girmesini istemeyen siyah-beyazlılar Alman ekibinden talepte bulunmuş ve bunun üzerine Bayern deplasman seyircisi tribününü kapatmıştı.
5 / 10

TARAFTARLARINA İLERİDE BİLET SATMAYACAKLARINI DUYURDULAR

<h2>TARAFTARLARINA İLERİDE BİLET SATMAYACAKLARINI DUYURDULAR</h2>
Ancak Bayern’in üyelik sistemi nedeniyle özellikle gurbetçi taraftarların stadyuma girmeleri için bir engel bulunmuyor. Yine bu üyelik sistemi, taraftarların biletlerini ikinci kişiye devretmeyi de mümkün kılıyor.
6 / 10
Ev sahibi ekibin taraftarlarına ayrılan bölümler için bilet alma şansları bulunan gurbetçilerin, bu bölüme girmelerinin de engellenmeye çalışıldığı öne sürüldü.
7 / 10
Alman basınında yer alan haberlere göre; Bayern Münih, bu konuda kendi taraftarlarını uyardı. Ellerindeki biletleri Beşiktaş taraftarlarına satmamaları konusunda uyarı yapan Alman ekibi, taraftarlarını da tehdit etti.
8 / 10
Haberde, Bayern’in sahip olduğu bileti siyah-beyazlılara satan Alman taraftarları, bir daha maçlarına almayacağı, bu taraftarlara ileride bilet satmayacağı iddia edildi.
9 / 10
10 / 10