comScore

Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen

Bayer Leverkusen'den Hakan Çalhanoğlu tepkisi

04 Şubat 2017, Cumartesi 18:52
Bayer Leverkusen'den Hakan Çalhanoğlu tepkisi

Bayer Leverkusen'in sportif direktörü Rudi Völler, FIFA ve CAS'a tepki gösterdi.

FutbolArena - Trabzonspor ile geçmişte yaptığı transfer anlaşmasını bozması nedeniyle 4 ay futbol men edilen Hakan Çalhanoğlu, Bayer Leverkusen cephesini zor durumda bıraktı.
 

Hakan Çalhanoğlu Bayer Leverkusen'den maaş alacak mı?


Anadolu Ajansı'nın haberine göre Alma basınına konuşan Bayer Leverkusen'in sportif direktörü Rudi Völler, FIFA ve CAS'ın Hakan Çalhanoğlu için verdiği karara tepki gösterdi.

Völler, "Acı bir durum. Hakan çok ağır cezalandırıldı. Orantısız bir ceza olarak yorumluyoruz. Maaş alacak mı ya da antrenmana çıkacak mı? gibi soruların yanıtını vermek için henüz erken. Böyle bir durumla daha önce hiç karşılaşmadık. " diye konuştu.
KAMPL ÜZGÜN

Hakan Çalhanoğlu'nun yakın arkadaşı olan Bayer Leverkusen futbolcusu Kevin Kampl "Hakan, sahada olduğu kadar dışarıda da arkadaşım. Çok olumlu bir karakteri var. 1-0 kaybettiğimiz Hamburg maçında gol atsaydım formamın altındaki Hakan Çalhanoğlu ismini gösterecektim." yorumunda bulundu.
 

Roger Schmidt'ten Hakan Çalhanoğlu açıklaması


Hakan Çalhanoğlu'nun men cezası ile darbe alan teknik direktör Roger Schmidt ise, "Hakan çok formda. Elbette sahada eksikliğini hissediyoruz. Bu durum, adil ve makul değil ancak bunun üstesinden gelmemiz gerekiyor." sözlerini sarf etti.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)