comScore

Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor

Batuhan Karadeniz'den müthiş Beşiktaş itirafı

06 Ocak 2017, Cuma 19:23
Batuhan Karadeniz'den müthiş Beşiktaş itirafı

Şanlıurfaspor futbolcusu Batuhan Karadeniz, takımının kamp yaptığı otelde kariyeriyle ilgili önemli açıklamalarda bulunurken, eski takımı Beşiktaş'a da övgüler yağdırdı. 

FutbolArena - TFF 1. Lig takımlarından Şanlıurfaspor'da forma giyen Batuhan Karadeniz, takımının kamp yaptığı otelde A Spor'a verdiği röportajda önemli açıklamalarda bulundu. 


Batuhan Karadeniz'den Beşiktaş hakkında şampiyonluk sözleri


St Gallen'e gittikten sonra yeniden Türkiye'ye dönen ve Şanlıurfaspor'la anlaşan Batuhan Karadeniz kariyerinde sadece Trabzonspor'da faydalı olamadığını söylerken, Beşiktaş'ı da hayranlıkla izlediğini dile getirdi. 

"TEK FAYDALI OLAMADIĞIM TAKIM TRABZONSPOR."
Gerçekçi olmak gerekirse Trabzonspor haricinde bütün takımlara faydalı olduğumu düşünüyorum. Bu zamana kadar başarılı olamadığım, bana güvenenleri boşa çıkardığım tek takım Trabzonspor. Anlamadım ama olmadı. Ben Trabzonluyum biliyorsunuz. 

"BEŞİKTAŞ RAHAT ŞAMPİYON OLUR."

"Beşiktaş iyi bir kulüp. Büyük bir camia. Feda sezonundan bu yana Oğuzhan, Olcay gibi iyi futbolcular geldi. İnanılmaz bir takım var şu anda. Hayranlıkla izliyorum Beşiktaş'ı. Çok da beğeniyorum. İnşallah iyi olur. Sonuç olarak Beşiktaşlıyız. Rahatlıkla şampiyon olur."

"İSTANBUL'U BANA VERDİLER SANDIM."

Hayatım boyunca hiç pişmanlık duymadım. Sonuç olarak kendim istedim ve yaptım. Gençliğin verdiği enerji, düşüncesizlik oldu. Oldu ama bize sahip çıkan olmadı. Manchester City istedi beni. Cebimde 100 milyon yok. Bütün herkes fotoğraf çektirdi benimle. Aman dedim İstanbul'u bana verdiler herhalde. 

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"