comScore

Bursaspor Bursaspor

Batalla'dan Sneijder kıyaslamasına cevap

08 Ocak 2017, Pazar 09:41
Batalla'dan Sneijder kıyaslamasına cevap

Bursasporlu Batalla kendisiyle kıyaslanan Sneijder hakkında önemli açıklmaalarda bulundu. 

FutbolArena - Bursasporlu Pablo Martin Batalla kendisiyle Galatasaraylı Sneijder'in kıyaslanmasının sorulması üzerine, O hep kupalara oynamaya çalıştı.Ben Bursaspor'un bayrağını en üst seviye çıkartmak için oynadım.” yanıtını verdi.

RAKAMLAR GERÇEĞİ YANSITMAYABİLİR
Bursasporlu Pablo Martin Batalla kendisiyle aynı mevkide oynayan Galatasaraylı Wesley Sneijder'i 2016 yılı içinde birçok istatistikte geride bırakmasıyla ilgili ilk kez konuştu.

Bursa Hakimiyet Gazetesi'ne açıklamada bulunan Batalla, “Sneijder'in geçmişini açıp okuduğunuzda her şeyi görebiliyorsunuz. Ulaştığı rakamlar ve kulüpler ne kadar klas oyuncu olduğunu anlatıyor. Ben Bursaspor'daki performansımdan memnunum. Karşılaştırmaya girecek olursak her kulübün kendi zorlukları ve baskıları vardır. Her ne kadar aynı pozisyonda oynasak da Galatasaray ile Bursaspor'un birbirlerinden ayrı oynama zorlukları var. Sneijder hep iyi takım ve oyuncularla oynadı. Ben Bursaspor'u her zaman en üste taşımaya çalıştım. Sneijder hep kupalara oynamaya çalıştı ve hedefi o olan takımlarda oynadı. Ben Bursa'da elimden geldiğince Bursaspor'un bayrağını en üst seviye çıkartmak için oynadım. Bu yüzden karşılaştırma yapmak zor. Sayılar bir şey ifade edebilir ama gerçeği tam anlamıyla yansıttığını düşünmüyorum.” ifadelerini kullandı. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)