comScore
1 / 7

Berkay ve eşi, Arda'nın mekanına gitti!

FutbolArena - Ece Erken ve Bircan Bali’nin sunuculuğunda Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Berkay- Arda Turan kavgasıyla ilgili şok bir iddia ortaya atıldı.

2 / 7
Geçtiğim günlerde magazin gündemine bomba gibi düşen Berkay Arda turan kavgasında sular bir türlü durulmuyor.
3 / 7
Arda Turan ve Berkay Umut Evirge’nin işletmeciliği yaptığı mekanda birbirine girmişti. İddialara göre Arda Turan, Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’i taciz etmişti.
4 / 7
Arda Tura’nın eşini taciz ettiğini öğrenen Berkay futbolcuyla konuşmak istemişti. Ancak Arda Turan’la konuşmak isterken kavga büyümüş ve Berkay’ın burnunu kırılmıştı.
5 / 7
Berkay’ın hastaneye gitmesinden sonra Arda Turan’da silahla hastaneye gitmişti. Hastanede yaşanan kavgada ise Arda Turan’ın silahı bir el ateş almıştı. Arda Turan olayın namus meselesi olmadığını söylese de Berkay hep aksini söylemişti. Tüm bu olay sonrası ise iki ayrı dava açılmıştı ve davanın 31 Ocak 2019 tarihinde görülmesine karar verilmişti.
6 / 7
Dün ise Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin ise herkesi şoke eden bir hareketlerle kameralara yakalandı. Berkay ve eşi Arda Turan’ın ortak olduğu mekandan çıkarken görüntülendi.
7 / 7
Gazetecilerin Berkay’a mekanın ortak sahibinin Arda Turan olduğunu söylemesi Berkay’ın gerilmesine neden oldu ve " Yemek yemek için bu mekanı seçtik, onun ortaklığı olduğunu bilmiyorum,10 yıldır geldiğim mekan Cemal’i tanıyorum ve seviyorum" açıklaması yaptı.

(İnternethaber)