comScore

Barış Başdaş: 'Hedef Süper Lig'

26 Haziran 2015, Cuma 12:48
Barış Başdaş: 'Hedef Süper Lig'

PTT 1. Lig'de rotasını Süper Lig olarak belirleyen Göztepe, transferde atağa kalktı.

FutbolArena Özel - Sarı kırmızılıların son bombası Süper Lig'de Kasımpaşa forması giyen Barış Başdaş oldu. İzmir temsilcisi başarılı savunmacıyla 2 yıllık sözleşme imzaladı.
 
GÖZTEPE'NİN YAKLAŞIMI BENİ ETKİLEDİ!

Göztepe'ye geldiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Barış Başdaş, "Süper Lig'den de teklifler aldım. Ancak Göztepe'de gerek yönetim gerekse hocamız Metin Diyadin'in yaklaşımı beni çok etkiledi. Her fırsatta beni ne kadar istediklerini fazlasıyla gösterdiler. Camia olarak yola Süper Lig parolasıyla çıkıyoruz. Sorumluluğumun farkındayım. Ben de bu yolda var gücümle takımıma katkı sağlamaya çalışacağım" diye konuştu.
 
BİR AN ÖNCE TARAFTARLARIMIZIN ÖNÜNE ÇIKMAK İSTİYORUM!

Başdaş, Göztepe taraftarlarına mesaj göndererek, "Onların ne denli takımlarına bağlı olduklarını iyi biliyorum. Gerçekten çok ateşli bir taraftar grubumuz var. Onların desteği bizim için önemli. Sezon sonunda onların mutlu olması adına çok çalışmalıyız" dedi.
 
"KULÜBÜN PLANLARI BİZİ İKNA ETTİ"
 
Öte yandan Barış Başdaş'ın temsilciliğini üstlenen Ulaş Ortakaya da, "Transferdeki katkılarından dolayı Göztepe Sportif Direktörü Barış Güçlü'ye teşekkür etti. Barış Başdaş'la Süper Lig'den de bir çok takımın teklifte bulunduğuna vurgu yapan Ortakaya, "Göztepe'nin vizyon ve ileriye dönük planları bizi ikna etmeye yetti. İki tarafa da hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Haber: Ertan SÜZGÜN

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.