comScore

Barış Atay kimdir, kaç yaşında, nereli? (Barış Atay - Ahmet Hakan kavgasında son dakika!)

15 Mayıs 2018, Salı 18:07
Barış Atay kimdir, kaç yaşında, nereli? (Barış Atay - Ahmet Hakan kavgasında son dakika!)

Barış Atay ve Ahmet Hakan arasında ne oldu? Sosyal medyada kısa süre içinde Barış Atay'ın trend topic olmasının ardından Barış Atay ile Ahmet Hakan arasında yaşanan tartışmayla birlikte insanların Barış Atay kimdir, kaç yaşında, nereli ve ne iş yapar? sorularına yanıtları sunduk. Barış Atay - Ahmet Hakan kavgası ve Barış Atay'a dair yaşanan son dakika gelişmeleri. 

FutbolArena - Ahmet Hakan - Barış Altay kavgası sosyal medyayı salladı. Ahmet Hakan Barış Atay'a ne dedi? Ahmet Hakan, Barış Atay kavgasının ardından sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Peki Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Barış Atay'a ne dedi? Barış Atay ile Ahmet Hakan arasında ne oldu? Tüm bu soruların yanıtlarının aranmasının sebebi ise twitter'da #BarışAtayYalnız değildir hashtaginin başlatılması oldu. Barış Atay - Ahmet Hakan kavgasına dair son bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Ahmet Hakan'ın bügünkü köşe yazısı (Ahmet Hakan Barış Atay'a ne dedi? 15 Mayıs 2018 Salı)


Ahmet Hakan, Hürriyet Gazetesi'ndeki 15 Mayıs 2018 Salı günü köşe yazısında Muharrem İnce'e seslenerek Barış Atay'ın haddini bildirmesini yazdı. Ahmet Hakan köşesinde, "Sayın Muharrem İnce! Sayın Meral Akşener! Lütfen bu adama haddini bildiriniz! Sakın bana… ‘Yahu bu adamın ne kıymeti var ki? Ne diye bu adamın sözlerini önümüze getiriyorsun ki? Bu adamı mı muhatap alacağız ki' falan demeyin. Şunu unutmayın: Bu adam, bir zihniyeti temsil ediyor! Bu zamana kadar yakındığımız ne varsa, illallah ettiğimiz ne varsa, ‘bitsin' dediğimiz ne varsa… Hepsini sırtlanmış ve karşımıza çıkmış! Bu adam… Rövanş peşinde koşanların, kavga isteyenlerin, huzursuzluk ve kargaşa rüyaları görenlerin bir temsilcisi! Adamın şahıs olarak hiçbir önemi tabii ki yok. Ama onun şahsında bu ilkel zihniyete haddini bildirmek şart!” ifadelerini kullandı. 

Peki Barış Atay, Ahmet Hakan'a ne cevap verdi? Barış Atay ise kendisine haddini bildirmesi gerektiğini söyleyen Ahmet Hakan'â cevap verdi. Barış Atay'dan Ahmet Hakan'a cevap gecikmeyince Barış Atay ile Ahmet Hakan arasındaki kavgada son dakika gelişmeler yaşanıyor. Ahmet Hakan ile Barış Atay arasında yaşanan tartışmaya dair gelişmeler haberin devamında:


Ünlü sanatçı Barış Atay ise Ahmet Hakan'ın kendisi hakkında söylediklerine sert yanıt verdi. İleriHaber'in haberine göre açıklamada bulunan Barış Atay, "Ahmet Hakan'ın yıllar içinde edindiği deneyimle, hedef gösteriyor gibi algılanmasın diye muhalefete şikayet ederek yaptığı bu hamle, korkaklıktan, üç kağıtçılıktan başka bir şey değil" diyen Atay, sözünün arkasında olduğunu belirtti. derken, , "Kişi, kendinden bilir işi. Artık içinde olmadığını yıllardır kanıtlamaya çalıştığı ama asla kopmadığı, bir şekilde her gün destek olduğu güruhun hesap sorma biçimini bildiğinden, hesap vermek sözünü duyduğu an irkilir Ahmet Hakangiller. Fakat yok öyle yağma Ahmet Hakan. Hayır, özür dileyecekler ve biz özürlerini kabul etmeyeceğiz. Çünkü suçun karşılığı özür değil yargılanmaktır. Yargılanacaklar!" diye konuştu. 

 

Barış Atay kimdir?


Barış Atay Mengüllü, (d. 22 Eylül 1981, Wilhelmshaven), Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu. ... Ancak öğreniminin son yılında tiyatroya olan düşkünlüğü ve yeteneğinden dolayı okulu bırakmış ve İstanbul'a giderek Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümü sınavlarını geçerek bu üniversitenin tiyatro bölümünden mezun olmuştu


Ahmet Hakan kimdir?


Ahmet Hakan, 11 Ağustos 1967 yılında Yozgat'ta dünyaya geldi. Ahmet Hakan aslen de Yozgatlı'dır. Ahmet Hakan'ın babası Silivri eski müftülerinden Hamdi Coşkun. Çocukluğu, babasının müftü yani memur olduğu için, memuriyeti sebebiyle Ağrı, Amasya, Çanakkale ve Balıkesir'de geçti. Lisedeyken, Mavera Dergisi'ne abone oldu. Kitaplara, özellikle edebiyata çok meraklıydı. İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. 

Ahmet Hakan, televizyon hayatına 1993-94 yılında TGRT'de başladı. "Yankı" haber adlı programı yapan Ahmet Hakan, Kanal 7'de muhabir olarak çalıştı. Ardından Kanal 7'de Haber Müdürlüğü görevine kadar yükseldi. 2004 yılında Kanal 7'den istifa etti ve Yeşi Şafak Gazetesi'nd eköe yazarlığı yaptı. Ahmet Hakan şu anda Hürriyet Gazetesi'nde yazılarını sürdürüyor. 

Ahmet Hakan, 2005 yılından bu yana da CNN Türk'te "Tarafsız Bölge" adlı programı sunuyor ve aynı zamanda Kanal D Ana Habr Bültenini sunuyor. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"