comScore

Barış Arduç ve Gıpse Özay evleniyorlar mı? Herkesin merak ettiği gerçek!

22 Mart 2018, Perşembe 15:02

Barış Arduç ve Gupse Özay evlendi mi? Star TV'de yayınlanan Kiralık Aşk dizisiyle ünlenen ünlü oyuncu Barış Arduç bir süredir beraberlik yaşadığı sevgilisi Gupse Özay ile evlendiği yönündeki iddialara yanıt verdi. Yalan Dünya dizisiyle ünlenen Gupse Özay ve Barış Arduç hakkındaki evlilik haberlerine buradan ayrıntılı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Barış Arduç evlendi mi? Ünlü oyuncu Barış Arduç bir süredir beraber olduğu sevgilisi Gupse Özay ile evlendi mi? Barış Arduç ve Gupse ozay ne zamandır beraberler? Barış Arduç ve Gupse Özay'dan evlilik iddialarına cevap geldi. Barış Arduç'un hayatıyla ilgili tüm gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Barış Arduç ve Gupsey Özay ne zaman evlenecekler?


Ünlü oyuncu Barış Arduç geçtiğimiz günlerde bir spor markasının basın toplantısına katıldı ve burada gazetecilerin sorularını yanıtladı. Barış Arduç burada gazetelerin sorularını yanıtladı. Barış Arduç bir gazetecinin Gupse Özay ile evlilik kararı alıp almadıkları yönündeki soruya ve aynı zamanda basında çıkan haberlere yanıt verdi. Hatırlanacağı üzere Kiralık Aşk dizisiyle ünlenen ve birçok filmde senaryo denemeleri de olan Barış Arduç basın toplantısında Gupse Özay ile ilgili evlilik iddialarına yanıt verdi. 

Barış Arduç yaptığı açıklamada, "rış Arduç, 3 yıldır birlikte olduğu Gupse Özay ile evlenecekleri yönünde çıkan haberleri yalanladı. Özay, "Günü geldiğinde haberiniz olur. Ben bu konuları çok konuşmayı sevmiyorum. Vakti geldiğinde sizinle paylaşırız. Mutluluk paylaştıkça çoğalan bir şeydir." ifadelerini kullandı. 


Barış Arduç kimdir, kaç yaşında, nereli?


İsviçre'nin Scherzingen şehrinde doğup büyüyen daha sonra ailesiyle beraber Türkiye'ye kesin dönüş yapan Arduç, ilk ve orta öğrenimini burada tamamladı. Tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile tanıştıktan sonra profesyonel oyunculuğa adım attı.İlk olarak Küçük Hanımefendi (2011) , Dinle Sevgili (2011) , Pis Yedili (2011) gibi dizilerde rol aldıktan sonra Benim İçin Üzülme (2012), Bugünün Saraylısı (2013-14) ve Racon: Ailem İçin (2015) adlı dizilerde oynayarak adını iyice duyurdu.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.