comScore

Barış Arduç Gupse Özay ayrıldı mı? Yeni gelişme! (Barış Arduç kimdir, Gupse Özay kimdir?)

16 Nisan 2018, Pazartesi 13:48
Barış Arduç Gupse Özay ayrıldı mı? Yeni gelişme! (Barış Arduç kimdir, Gupse Özay kimdir?)

Uzun süredir birlikte olan ünlü oyuncular Barış Arduç ve Gupse Özay'ın ayrıldığına yönelik iddiaların ardından sosyal medyada Barış Arduç ve Gupse Özay hayranları büyük üzüntü yaşadı. Peki Barış Arduç ve Gupse Özay gerçekten ayrıldılar mı? Barış Arduç ve Gupse Özay'ın ayrıldığı yönündeki haberlerin ardından Baruç Arduç kimdir, kaç yaşında, nereli ve Gupse Özay kimdir, kaç yaşında, nereli sorularının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Barış Arduç ve Gupse Özay ayrıldı mı? Barış Arduç ve Gupse Özay ilişkisi hakkında çıkan haber magazin dünyasında büyük etki yarattı. Kiralık Aşk dizisinde yıldızı parlayan ve hayranları tarafından sevilen Barış Arduç'un uzun süredir birlikte olduğu seviglisi Gupse Özay ile ayrıldığı yönündeki haberler sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. 


Barış Arduç ve Gupse Özay haberleri


Barış Arduç ile Gupse Özay'ın ayrıldığına dair çıkan haberler ikilinin hayranlarını da oldukça üzdü. Star TV'de hafta içi her gün yayınlanan "Duymayan Kalmasın" programının haberine göre, Kiralık Aşk dizisi bittikten sonra senaryo ve spora yönelen, hiçbir dizide oynamayan Barış Arduç'un Tayland seyahatinde uzun süre Gupse Özay ile görüşmemesi ve Gupse Özay'ın İstanbul'da kalması farklı dedikoduları beraberinde getirmişti. Gupse Özay'ın da aynı şekilde bu süreçte Tayland'a gitmemesi farklı dedikoduları beraberinde getirirken, ikili arasında soğukluk olduğu ve Gupse Özay'ın şu sıralarda herhangi bir sinema filmi ya da dizide rol almamasından dolayı kendisine daha fazla vakit ayırdığı öne sürüldü. 


 

Barış Arduç kimdir?


İsviçre'nin Scherzingen şehrinde 9 Ekim 1987 tarihinde doğup büyümüş daha sonra ailesiyle beraber Türkiye'ye kesin dönüş yapmışlardır. İlkokul eğitimini Sakarya Gölcük'te tamamlayan daha sonra Ortaokulu Bolu'da okuyan Arduç; ise son sınıftayken ailesiyle beraber İstanbul'a taşınmıştır. Liseden mezun olduktan sonra Kayserispor Akademisi'ni kazanarak ilk yıl devam etmiş ancak okula adapte olamadığı için İstanbul'a geri dönmüştür. Aktif bir şekilde dalgıçlık, futbol, basketbol, hentbol, yüzme gibi birçok spor dalıyla uğraşmıştır.
Türkiye Sualtı Sporları federasyonuna bağlı olan Şile'deki sahilde 8 yıl cankurtaranlık yapmıştır; sonrasında İlk kez dizilerde oynamadan önce bir klipte oynamıştır daha sonra dizilerde oyunculuğa başladı. Paramparça isimli klipte başarılı bir çizgi çizdi. Ayla Algan ile tanışan Barış Arduç Ekol Drama da oyunculuk eğitimi alarak oyunculuğa adım atmıştır. Sadri Alışık tiyatrosunda transfer eğitimi almasından sonra; sonra 2011 yılında Dinle Sevgili ve Küçük Hanımefendi gibi dizilerde rol almıştır.

Benim İçin Üzülme dizisi ve Bugünün Saraylısı dizilerinde de rol alarak oyunculuk yönünü geliştirmiştir. 2014 Kasımda vizyona giren Deliha adlı sinema filminde rol alan Barış Arduç şu sıralar Star TV'de yayınlanmakta olan Kiralık Aşk dizisinde Ömer İplikçi karakteri ile başrol oyuncusu olarak devam etmektedir. Barış Arduç 2015 yılında Derimod firmasının da reklam yüzü olarak; reklam hayatına adım atmıştır. Barış Arduç 1.82 cm , boyunda 82 kg ağırlığındadır. Terazi burcu olan oyuncu oldukça çekici özelliklerini terazinin özelliklerinden almış.
 

Gupse Özay kimdir?


Gupse Özay, 30 Temmuz 1984 tarihinde, İzmir'de dünyaya geldi. Gupse Özay, Çerkes kökenli bir aileden İzmir'de dünyaya geldi. Çerkesçe olan adı “canımın içi” anlamına gelmektedir.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.