comScore

FutbolArena TV

Barış Alıcı'dan FutbolArena'ya özel açıklamalar

11 Ocak 2019, Cuma 13:29

Fenerbahçe'nin Yeni Malatyaspor'a kiraladığı Barış Alıcı, yeni takımının kampında ilk özel açıklamasını FutbolArena'ya verdi. Genç futbolcu, Malatyaspor'un sistemi olan bir takım olduğunu ve kendisini burada kanıtlayarak Fenerbahçe'ye daha güçlü döneceğini söyledi. 

"HOCAMIZLA KONUŞUP KARAR VERDİK"

"Sezon başında güzel bir çıkış yakalamıştık ama sonradan bizim için zor bir süreç başladı. 6 ayı o şekilde geçirdik, sonrasında da hocamızla ve kulübümüzle konuşarak böyle bir karar aldık. Bence böylesi daha güzel olacak. Fenerbahçe'de zor bir dönemdeydik. Burada hem benim gelişimim açısından iyi olacak. Malatyaspor'da sistemi olan bir takım. Burada kendimi kanıtlamak istiyorum. 6 ay sonra da Fenerbahçe'ye döneceğim."

"MALATYASPOR İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"

"Burada oynamaya ve özgüvenimi kazanmaya ihtiyacım var. Fenerbhaçe'ye daha güçlü bir şekilde dönmek istiyorum. Hocamızla da görüştük ve doğru olanın bu olduğuna karar verdik. 6 ay boyunca Malatyaspor için elimden geleni yapacağım. Ligdeki durumumuz da şu anda iyi. İkinci yarıda da umarım bu çizgimizi devam ettiririz."

"FENERBAHÇE'DEKİ DURUM BENİ DE OLUMSUZ ETKİLEDİ"

"Fenerbahçe'deki durum ister istemez beni de etkiledi. Özgüven kaybı yaşadım. Zor bir durumdan geçtik. Tüm takım oyuncularını da etkiledi. Fenerbahçe ikinci yarıda buradan çıkacak. Ersun hoca da geldi zaten. Bulunduğu konumdan çıkacağına inanıyorum."


 

Fenerbahçe Videoları