comScore

Barcelona'ya bir şok daha! Bartomeu'ya yolsuzluk soruşturması

04 Eylül 2020, Cuma 00:55
Barcelona'ya bir şok daha! Bartomeu'ya yolsuzluk soruşturması

Barcelona Başkanı Bartomeu'nun Katalan polisi tarafından yolsuzlukla suçlandığı ve bu nedenle soruşturma başlatıldığı öğrenildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Barcelona'da kaos bitmiyor! Şimdi de Başkan Bartomeu, Katalan polisi tarafından yolsuzluk suçlamasıyla karşı karşıya kaldı ve soruşturma başladı. 

El Mundo'nun haberine göre, Bartomeu Katalan polisi tarafından yolsuzlukça suçlanıyor. Bartomeu'nun Barcelona kulübü adına yaptığı anlaşmalardan kişisel fayda sağladığı öne sürüldü. 
Katalan polisi Bartomeu'nun piyasa değerinden 6 kat yüksek fiyatta anlaşmalar yaptığı ve bu anlaşamaların içeriğini araştırıyor. 
 

Messi Barcelona'da kalacak mı?


Bu hafta Jorge Messi ile Barcelona Başkanı Bartomeu arasında yapılan görüşmeler sonrasında anlaşma sağlanaamadı. Taraflar, görüşme sonrasında uzlaşma sağlayamadı. Barcelona Başkanı Bartomeu, 700 milyon euro maddesinden taviz vermedi ve bu fiyatın altında Messi'yi bırakmayacaklarını söyledi. Taraflar birkaç gün içinde tekrar görüşecek. Arjantinli yıldız bu süreçte Koeman yönetimindeki antrenmanlara katılmayacak. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)