comScore
1 / 12

Barcelonalı Pique'den Real Madrid'e ahlaksız gönderme

FutbolArena - Barcelona’nın yıldız ismi Gerard Pique, İspanya’da katıldığı bir televizyon programında büyük bir skandala imza attı. 32 yaşındaki defans oyuncusunun kendisine yöneltilen bir soruya verdiği cevap, Real Madrid taraftarlarını çıldırttı 

2 / 12

Barcelonalı Pique’den Real Madrid’e ahlaksız gönderme

<h2>Barcelonalı Pique’den Real Madrid’e ahlaksız gönderme</h2>
Barcelona’nın yıldız futbolcusu Gerard Pique’nin İspanya’da katıldığı bir televizyon programında ezeli rakipleri Real Madrid’e yaptığı gönderme ülkeyi ayağa kaldırdı.
3 / 12
Dünyaca ünlü pop müzik yıldızı Shakira’nın eşi olan 32 yaşındaki savunmacı, söz konusu skandala Movistar+ kanalında yayınlanan La Resistencia programında imza attı.
4 / 12
Programda sunucunun kendisine yönelttiği "Geçtiğimiz ay kaç kez seks yaptın?" sorusuna "Santiago Bernabeu’dakiler de sayılıyor mu?" şeklinde yanıt veren Pique, bu ahlaksız cevabıyla büyük tepki topladı.
5 / 12
Hatırlanacağı üzere Barcelona, 4 gün içinde deplasmanda 2 kez mağlup ettiği Real Madrid’i hem Kral Kupası’ndan elemiş hem de şampiyonluk yarışının dışına itmişti.
6 / 12
Öte yandan Pique’nin "Espanyol’ün bu yılki bütçesinden daha çok param var." ve "Messi, hayatımda tanıdığım en büyük trollerden biri." şeklindeki sözleri de çok konuşuldu.
7 / 12
Eski takım arkadaşlarından Zlatan Ibrahimovic’in dünyada parayı en çok seven insan olduğunu da belirten Pique, "Bize bir gün paranın en önemli şey olmadığını söyledi. Biz cevap vermeyince de ’Çok paraya sahip olmak en önemli şey.’ dedi." ifadelerini kullandı.

FANATİK
8 / 12
9 / 12
10 / 12
11 / 12
12 / 12