comScore

Barcelona'da tarihi proje! Messi, Guardola, Xavi, Iniesta

29 Ekim 2020, Perşembe 18:06
Barcelona'da tarihi proje! Messi, Guardola, Xavi, Iniesta

Barcelona Başkan Adayı Victor Front, Guardiola ile birlikte kulübün efsaneleri Xavi, Iniesta ve Puyol'u aynı çatı altında toplayıp yeni bir ekip kurmayı amaçlıyor. 

FutbolArena Dış Haberler - Barcelona Başkan Adayı Victor Front, seçim öncesi planlarını anlattı ve kulübün futbol departmanını yeniden oluşturmayı amaçladığını söyledi. 

Josep Maria Bartomeu'nun istifa kararı almasından sonra Barcelona'da gözler seçime çevrildi. Başkan Adayı Victor Front ise Katalan ekibinde büyük bir reform planlıyor. Seçim öncesi planlarından bahseden Victor Front, "Tarihin görüşen en iyi futbol neslini değiştirmek zordur. Özellikle rekabetin üst seviyede olduğu dönemlerde. Ancak güçlü ve rekabetçi bir proje yaratmayı amaçlıyoruz." dedi. 
GUARDIOLA, XAVI, INIESTA, PUYOL

Barcelona Başkan Adayı Victor Front, kulübün efsaneleri Guardiola, Xavi, Iniesta ve Puyol'u tek bir çatı altında toplayarak yeni bir dönem başlatmayı amaçlıyor. Victor Front, "Messi'nin ihtiyacı olan rekabetçi bir proje. Barcelona'ya liderlik etmekten onur duyarsak, Messi'nin de kalmasını sağlayabiliriz." dedi. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)