comScore

Barcelona'da operasyon! 6 isim hariç herkes gidebilir

23 Mayıs 2020, Cumartesi 18:42
Barcelona'da operasyon! 6 isim hariç herkes gidebilir

Barcelona kulübü 6 isim dışındaki tüm futbolcular için gelecek olan transfer teklifllerini dinleme yönünde karar alındı. 

FutbolArena Dış Haberler - Barcelona yönetimi gelecek planları doğrultusunda takımda kesin olarak kalacaklarına karar verdiği 6 futbolcuyu belirledi. Bu 6 futbolcu dışında yönetim, tüm futbolcular için gelen teklifleri dinleyecek. 

Lautaro Martinez ile anlaştığı iddia edilen Katalan ekibinin aynı zamanda Pjanic transferi için de belirlediği 6 futbolcu dışındaki tüm isimleri feda edebileceği iddia edildi. Marca, Barcelona yönetiminin takımdan gönderilmemesi şeklinde karar alındığı futbolcuları yazdı. 
6 FUTBOLCU DIŞINDAKİ HERKES GİDEBİLİR

Barcelona yönetimi Messi, Griezmann, De Jong, ter Stegen, Faty ve Pique dışındaki tüm futbolcular için gelen teklifleri değerlendirecek. Yönetim hem kaynak yaratma, hem de yeni transferler için oyuncu satışından gelir hedefliyor. 
 

İspanya Ligi ne zaman başlayacak?


Koronavirüs salgınını en ağır şekilde geçiren ülkelerden biri olan İspanya'da liglerin yeniden başlama tarihi 12 ile 19 Haziran şeklinde konuşuluyordu. İspanya Başbakanı Pedro Sanchez, bugün yaptığı açıklamada La Liga'nın 8 Haziran'da başlayabileceğine onay verdi. Son kararı lig yönetimi verecek.

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"