comScore

Barcelona Barcelona

Transfer Haberleri: Barcelona, Sergej Milinkovic-Savic için transfer yarışına katıldı

01 Temmuz 2018, Pazar 12:13
Transfer Haberleri: Barcelona, Sergej Milinkovic-Savic için transfer yarışına katıldı

Lazio'nun genç yıldızı Sergej Milinkovic-Savic için transfer yarışına son olarak La Liga devi Barcelona da katıldı.

FutbolArena Dış Haberler - Lazio'nun Sırbistanlı yıldızı Sergej Milinkovic-Savic için Avrupa'nın en önemli kulüpleri devreye girmeye devam ediyor. Genç orta alan oyuncusu için son olarak Barcelona devreye girdi. 
 

Transfer Haberleri: Sergej Milinkovic-Savic, Barcelona'ya gidecek mi?


Manchester United, PSG, Real Madrid ve Juventus başta olmak üzere birçok takım nabız yoklarken bu takımlardan ikisi fiyat sormuş ancak Serie A ekibi fiyatı oldukça yüksekten açmıştı.

Football Italia'nın haberine göre, Lazio'nun Real Madrid ve Juventus'tan 150 milyon Euro talep ettiği oyuncusu Sergej Milinkovic-Savic için Barcelona içinde Rafinha'nın bonservisinin de olduğu kapsamlı bir teklif sunmak istiyor.
Barcelona, geçen sezon Inter'de oynayan Rafinha'nın bonservisini Lazio'ya teklif ederek bir miktar da para karşılığında anlaşma zemini arayacak. Real Madrid'in de aynı formülü oyuncunun maliyetini düşürmek için yapacağı ifade ediliyor. PSG ve Manchester United'ın ise şimdilik beklemede olduğu ifade ediliyor. Sergej Milinkovic-Savi daha önce yaptığı açıklamada, "Dünya Kupası'ndan sonra kariyerime nerede devam edeceğime karar vereceğim" demişti.Serie A Haberleri FutbolArena'da

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"