comScore

Barcelona Barcelona

Transfer Haberleri: Andreas İniesta'dan Çin Ligi açıklaması

23 Nisan 2018, Pazartesi 19:25
Transfer Haberleri: Andreas İniesta'dan Çin Ligi açıklaması

Barcelona'da forma giyen dünyaca ünlü orta saha oyuncusu Andreas İniesta, İspanyol basınında Çin iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.

FutbolArena Dış Haberler - Barcelona'da forma giyen yıldız futbolcu Andres Iniesta ile ilgili transfer iddialarına Çin eklenmişti. 33 yaşındaki deneyimli oyuncu kariyeriyle önemli bir karar aldı.

Mundo Deportivo'nun haberine göre, Barcelona'nın yıldız futbolcusu Andres İniesta, Çin'den gelen transfer teklifiyle ilgili kararını bu hafta içerisinde vereceğini açıkladı.
 

Andres İniesta, Barcelona'dan ayrılacak mı?


Barcelona yönetimi ise oyuncunun Çin Ligi'ne gitmesinin istemediği ancak Chongqing Dangdai Lifan'ın transferde kararlı olduğu da ifade edildi.İniesta yaptığı açıklamada, "Bu hafta geleceğimi bir karara bağlayacağım. Birçok duyum var, birçok duygu ve uzun yıllar var. Barcelona halkına bu imajı ve unvanı vermekten mutluluk duyuyorum. Bugün insanlar bunu hak ettiler. Ben şahsen ve kolektif düzeyde mutluyum" diye konuştu.
İniesta, "Çok güçlü duygular, insanların benim için sahip olduğu sevgi ve saygı çok minnettar olduğum bir şey" ifadelerini kullandı.

Barcelona ile ilgili son gelişmelere Barcelona Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"