comScore

Barcelona Barcelona

Sport'un manşeti: "Barcelona, Arda Turan'dan kurtulmak istiyor"

25 Nisan 2019, Perşembe 14:33
Sport'un manşeti:

İspanyol basınından Sport Gazetesi, Arda Turan ile ilgili dikkat çeken bir haber yaptı.

FutbolArena Dış Haberler - Medipol Başakşehir'de kiralık olarak forma giyen ve bonservisi Barcelona'da bulunan Arda Turan ile ilgili dikkat çeken bir haber paylaşıldı. Sport'un haberinde, "Barcelona, Arda Turan'dan kurtulmak istiyor" ifadeleri yer aldı. Tecrübeli futbolcunun sözleşme bitiş tarihinden önce satılmak istendiği belirtildi. 
 

Barcelona, Arda Turan'ı satacak mı?


Sport Gazetesi'nde yer alan haberde Barcelona'nın Arda Turan'ı satmak istediği ancak oyuncunun hem saha içerisindeki performansı, hem de saha dışındaki tavırları nedeniyle bu konuda zorlandığı iddia edildi. Arda Turan'ın eski formundan uzak olduğu belirtilirken, şarkıcı Berkay Şahin ile yaşadığı kavga sonrası mahkeme sürecinin devam ettiğinin altı çizildi. Arda'nın cinsel taciz ve silahla adam yaralama iddialarıyla da suçlandığı belirtildi.

Arda Turan'ın ayrıca sahada hakeme yönelik tavırları nedeniyle 16 maç ceza aldığı da hatırlatıldı. 
"GALATASARAY BİR SEÇENEK"

Barcelona'nın ilk olarak Başakşehir ile masaya oturarak Arda Turan'ın bonservisini verme konusunda görüşeceği belirtildi. Fakat Başakşehir'in oyuncunun bonservisini alma konusunda istekli olmadığı belirtildi. Barcelona için bir diğer seçeneğin oyuncunun yetiştiği Galatasaray olacağı ifade edildi. Sarı kırmızılıların da oyuncuya bir bedel ödeyerek transfer etme konusunda istekli davranmayacağı ve bunun da Barcelona adına bir sorun olacağı kaydedildi.

Barcelona'nın 34 milyon euroya transfer ettiği Arda Turan'ın sözleşmesi 2020 yılına kadar devam ediyor.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"