comScore

Barcelona Barcelona

Şampiyonlar Ligi 13 Mart 2019 Salı maçlar canlı şifresiz (Şampiyonlar Ligi uydu kanalları)

13 Mart 2019, Çarşamba 20:02
Şampiyonlar Ligi 13 Mart 2019 Salı maçlar canlı şifresiz (Şampiyonlar Ligi uydu kanalları)

Şampiyonlar Ligi'nde bu akşam Bayern Münih ile Liverpool karşı karşıya gelecek. İspanya'da ise Barcelona ile Lyon karşı karşıya gelecek.

FutbolArena - Şampiyonlar Ligi'nde bu akşam bir birinden önemli müsabakalar oynanacak. Liverpool sahasında Bayern Münih ile karşı karşıya gelecek. Barcelona ise sahasında Lyon'u ağırlayacak. Şampiyonlar Ligi maçları izle, Şampiyonlar Ligi maçları hangi kanalda? Şampiyonlar Ligi maçları açık uydu kanalları listesi haberimizde.


Şampiyonlar Ligi maçları hangi kanalda? Şampiyonlar Ligi maçları Bein Sports izle


Şampiyonlar Ligi'nde bu akşam Barcelona ile Lyon ve Bayern Münih ile Liverpool karşı karşıya gelecek. Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu ilk maçı olan Barcelona - Lyon mücadelesi 0-0 eşitlik ile tamamlanmıştı.

İngiltere'de oynanan Liverpool - Bayern Münih mücadelesi de 0-0 eşitlik ile tamamlanmıştı. Şampiyonlar Ligi'nde bu akşam oynanacak bu müsabakalar BeIN Sports 1 ve 2 kanallarından canlı yayınlanacak. Öte yandan Şampiyonlar Ligi'nde bu akşam oynanacak bu iki müsabaka Avrupa ve Dünya'nın önemli uydu kanallarında canlı yayınlanacak. İşte o kanalların listesi.


Şampiyonlar Ligi maçları canlı skor takibiŞampiyonlar Ligi maçları şifresiz mi? Şampiyonlar Ligi hangi kanalda?


UEFA Şampiyonlar Ligi'nde bu akşam oynanacak Barcelona - Lyon ve Bayern Münih - Liverpool karşılaşmalarını canlı ve şifresiz şekilde izlemek isteyen spor severler internet ortamında Şampiyonlar Ligi maçlarını şifresiz izleme seçenekleri arıyor. Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak bu zorlu mücadeleler BeIN Sports ekranlarında yayınlanacak.
Öte yandan Şampiyonlar Ligi'nde bu akşam oynanacak iki mücadeleyi Avrupa'nın ve Dünya'nın bir çok önemli ülkesinde canlı yayınlanacak. O ülkelerde yayınlanan kanalların listesine aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.
 

Şampiyonlar Ligi maçları açık uydu kanalları


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)