comScore

Barcelona Barcelona

Mehmet Demirkol'dan flaş Arda Turan iddiası ''O iş bitti hayırlı olsun''

09 Kasım 2017, Perşembe 12:36
Mehmet Demirkol'dan flaş Arda Turan iddiası ''O iş bitti hayırlı olsun''

Galatasaray'ın Arda Turan transferinde son dakika gelişmesi. Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Arda Turan'ın Galatasaray'a transferi konusunda flaş bir iddia ortaya attı.

FutbolArena - Galatasaray'ın sezon başından beri transfer gündeminde bulunan ve İspanyol devi Barcelona'da forma şansı bulamadığı gerekçesi ile ayrılacak olan Arda Turan için spor yorumcusu Mehmet Demirkol'dan flaş bir iddia geldi.


Galatasaray'ın Arda Turan transferinde son dakika gelişmesi


Galatasaray'ın Arda Turan transferi için bir yorum da spor yorumcusu Mehmet Demirkol'dan geldi. Ntvspor'da katıldığı programda konuşan Mehmet Demirkol, Galatasaray'ın Barcelona'da forma giyen milli yıldız Arda Turan transferinde mutlu sona ulaştığını belirtti.

''ARDA TURAN KULAĞINI KAPATACAK, HİÇ KONUŞMAYACAK''
''Arda Turan, Galatasaray işi bitmiş artık, Hayırlı olsun. Şu anda bundan sonra yapılması gereken Arda Turan kulaklarını tıkayacak. Hiç konuşmayacak. Malesef Arda Turan şu ana kadar yaptığı açıklamalarda psikoljisi de bozulunca çok şey anlatmak isteyen bir adam. Bunlara hiç bakmayacak. Kulağını kapatacak işini yapmayaca başlayacak. İşler iyi gittiği sürecede hiçbir sıkıntı olmaz. Bu futbol işi böyle.''

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)