comScore

Barcelona Barcelona

Lionel Messi: ''Neymar'ın gidişi sonrası daha iyi olduk..''

11 Şubat 2018, Pazar 15:45
Lionel Messi: ''Neymar'ın gidişi sonrası daha iyi olduk..''

Lionel Messi, Neymar'ın Barcelona'dan ayrılmasından sonra daha dengeli ve savunmada daha güçlü bir takım olduklarını itiraf etti.

FutbolArena Dış Haber - 2017 - 2018 yaz transfer sezonunda Fransa'nın PSG takımının 222 milyon Euro sözleşme fesih bedelini ödeyerek Barcelona'dan adeta çekip kopararak transfer ettiği Brezilyalı yıldız Neymar JR hakkında eski takım arkadaşı Lionel Messi'den flaş bir açıklama geldi.


Barcelona Lionel Messi'den flaş Neymar JR açıklaması


2017 - 2018 yaz transfer sezonun en flaş transferi olan ve Barcelona'dan PSG takımına rekor ücret olan 222 milyon Euro fesih bedeli karşılığında transfer olan Brezilyalı süperstar Neymar JR, Fransa'nın PSG takımı ile başarılı bir sezon geçiriyor. Uzun yıllardır Barcelona forması giydikten sonra PSG takımının yolunu tutan Neymar için eski takım arkadaşı Lionel Messi'den flaş bir açıklama geldi.

Mirror'un haberine göre, Lionel Messi, Neymar'ın Barcelona'dan ayrılmasından sonra daha dengeli ve savunmada daha güçlü bir takım olduklarını itiraf etti. İşte Lionel Messi'nin Neymar sözler;
''OFANSİF ANLAMDA İYİYDİK AMA ARTIK SAVUNMADA DAHA GÜÇLÜYÜZ''

"Neymar'ın gidişiyle oyun tarzımız değişti ve daha dengeli bir takım olduk. Neymar varken ofansif potansiyelimiz daha yüksekti ama artık savunmada çok daha güçlüyüz."


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)