comScore

Barcelona Barcelona

La Liga maçları D-Smart'ta! D-Smart ne kadar? D-Smart şifresiz izlenir mi?

28 Kasım 2019, Perşembe 12:31
La Liga maçları D-Smart'ta! D-Smart ne kadar? D-Smart şifresiz izlenir mi?

İspanya Ligi maçlarının D-Smart platformundan yayınlanacağı açıklandı. D-Smart ücreti ne kadar, D-Smart şifreli mi, D-Smart şifresiz canlı izlenir mi gibi soruların yanıtları haberimizde.

FutbolArena - İspanya Ligi maçlarının yayın haklarını geçtiğimiz sezon elinde bulunduran beIN Sports, bu sezon başında yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle yayın haklarını alamamıştı. Sezon başından bu yana televizyon ekranlarından canlı yayınlanmayan La Liga maçları için D-Smart'tan haber geldi. D-Smart platformu, La Liga'nın yayın haklarını 3 yıllığına satın aldığını duyurdu. 
 

D-Smart şifresiz izlenir mi? D-Smart nasıl izlenir? (D-Smart izle)


D-Smart platformundan yapılan açıklamada İspanya Ligi'nin yayın haklarının 3 yıllığına satın alındığı belirtildi. Sezon başından bu yana TV'de yayınlanmayan La Liga maçları bu hafta sonundan itibaren D-Smart platformundan naklen yayınlanacak. D-Smart'ı izleyebilmek için bu platforma sahip olmak gerekiyor. D-Smart şifresiz olarak yayın yapmıyor. 


D-Smart aylık ne kadar? D-Smart ücreti 2019


D-Smart platformunda 3 paket bulunuyor. Üye olmak isteyen vatandaşlar Hoş Geldin paketi, Film Dizi Paketi ve Mega Paket arasında seçim yapıyorlar. Hoş Geldin Paketi'nin fiyatı aylık 22 TL, Film Dizi Paketi 42 TL ve Mega Paket ise 52 TL. Mega paket içerisinde tüm kanallar yerlmakta. La Liga maçlarını izleyebilmek için Mega Paket satın alınması gerekiyor. 

D-SMART CANLI

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)