comScore
1 / 7

Flaş! Barcelona'dan Arda Turan'a büyük şok

FutbolArena - Şarkıcı Berkay ile yaşadığı tartışma nedeni ile İspanya’da gündeme gelen Arda Turan’a bir şok daha.

2 / 7

Barcelona’dan Arda Turan’a büyük şok!

<h2>Barcelona’dan Arda Turan’a büyük şok!</h2>
Barcelona Kulübü’nün 2018 Olağan Genel Kurulu, Katalan ekibinin basket takımının maçlarını oynadığı Palau Blaugrana spor salonunda gerçekleştirildi.
3 / 7
Kulübün teknik sekreterlik görevini yürüten Eric Abidal, kulüp üyeleriyle olan buluşmada kurula bir konuşma gerçekleştirdi.
4 / 7
Kulüp bünyesindeki bazı futbolcular, takımın yollarını ayırdığı eski oyuncularla ilgili açıklamalar yapan Abidal konuşmasında Andres Iniesta,Yerry Mina, Lucas Digne, Andre Gomes, Paco Alcacer ve Arda Turan gibi isimlerden bahsetti.
5 / 7
İspanyol haber ajansı Europa Press’in aktardığına göre Iniesta ile ilgili kısımda kuruldan coşkulu alkış sesleri yükselirken, Arda Turan’ın isminin geçmesiyle bu kez ıslık seslerinin duyulduğu bildirilerek şu ifadelere yer verildi:
6 / 7
"Sportif performansı iyi olmayan ve geçtiğimiz günlerde bir eğlence mekanında karıştığı olay yüzünden kulübü Başakşehir tarafından cezalandırılan Arda Turan ıslıklandı".
7 / 7
Eric Abidal’in Arda Turan ile ilgili yaptığı konuşmada, kurula şu sözlerle hitap ettiği aktarıldı: "Atletico Madrid’den Barcelona’ya geldi. Yetenekli bir futbolcu ancak buranın oyun stiline, Barça’ya uymadı. Kendisi ve kulüp, kiralık olarak Türkiye’ye gitmesine karar verdi".

MİLLİYET